Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik drieluik
Startprijs 11.000 EUR

Jan te Wierik (1954-2002), Acryl op paneel, drieluik met fantasiefiguren (er zijn waarschijnlijk slechts twee drieluiken geproduceerd direct geschilderd op paneel). 55x125cm. Cond.: U. Galerieprijs: €...

ingelegd kabinet
Startprijs 7.000 EUR

Hollands kabinet met inlegwerk ca. 1780. Dubbelgebogen bovenstuk met oplopende deuren. Onderstuk met gebogen laden. Geheel gedragen op gebogen poten. 160x52x220cm.

Brosche WG
Startprijs 7.000 EUR

Brosche WG 14 krt.,fantasie model bezet met briljant baquette geslepen 13.5 gr.

J.H.B. Koekkoek
Startprijs 6.600 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op paneel, dorpsgezicht met vesting 33x50cm. Cond.: G

E.Isabey
Startprijs 6.000 EUR

Eugene Gabriel Louis Isabey (1803 Parijs - 1886 Parijs), olieverf op linnen (oude bedoeking), het binnenhalen van de vangst 64x93cm. Cond.: U

Porselein vitrine
Startprijs 3.500 EUR

18e Eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.

Miralles.
Startprijs 3.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U

Hanger GG 750/000 vuur opaal
Startprijs 3.500 EUR

Zeer mooie hanger GG 750/000met een gefacceteerde vuur opaal 69.65 ct. in zeer goede kwaliteit en 174 briljanten 3.77 ct.,TW/VSI, 37.8 gr.,zeer bijzondere goudsmeed kunst en zeer zeldzaam in deze groo...

Hanger WG Aquamarijn
Startprijs 3.400 EUR

Representatieve met de handgemaakte aquamarijn-briljant hanger,WG750/000, met een volgefacceteerde braziliaanse natuurlijke solitair aquamarijn 47.01 ct.zeer mooie krachtige kleur,en briljanten 1.27 c...

klok
Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Armband WG briljant
Startprijs 2.800 EUR

Armband WG 585/000, met briljanten 5 ct. W/SI L 18.5 cm., 14.5 gr.

Citrienhanger GG 750/000
Startprijs 2.800 EUR

Zeer mooie citien-briljant kliphanger,GG750/000,met een ovaal gefacceteerde Madeira-citrien,161.70ct en 354 briljanten,4.27ct. W/SI,L65mm.,56.4gr.

dubbelloops
Startprijs 2.750 EUR

Dubbelloops geweer,19e eeuw

Mahonie Biedermeier glasvitrine
Startprijs 2.500 EUR

Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.

Schuine klepsecretaire
Startprijs 2.500 EUR

Schuine klepsecretaire Engels ca. 1780 met wortelnoten opgelegd. Prachtig interieur met tabernakel deurtje, keldertje en 6 kleine lades. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 102x50x97cm.

Stilleven met dode reiger
Startprijs 2.500 EUR

Omgeving Jan Vonck en Matthijs Bloem (gekeurd door het Dordts museum, zie bijlage), olieverf op linnen(oude bedoeking en inschilderingen), stilleven met dode reiger. 77x99cm. Cond.: G

Ring WG Saffier
Startprijs 2.500 EUR

Ring WG 585/000 saffier cabochon 28.7ct,35briljanten 0.70ct,W/SI Ø53,29.4gr. (voormalige verk.prijs DM 47.500.-)

Brosche
Startprijs 2.500 EUR

Antieke briljant brosche ca.1890, RG/GG 585/000 10 briljanten antiekgeslepen ca.3.0ct W/0si beweegbare pendants ,zwart emaille ringen, L52mm B48mm, 19.1 gr.

Diana met hert
Startprijs 2.400 EUR

Bronzen figuur, Diana met hert 19e eeuw,H61cm.x29x20

Armband WG briljant
Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 585/000 met briljanten en diamant baquettes 4 ct.,W/SI ,L 19cm,16 gr.

Armband WG
Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 585/000 met briljanten 6.5 ct.W/SI, L.18 cm.,met kastslot.(voormalige verk.prijs €12.000,-)

Kortstaart Amsterdams model
Startprijs 2.250 EUR

Kortstaart Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten

Rijlaarsdam
Resultaat: 3.100 EUR

Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U

Georgius Heerebaart
Startprijs 2.200 EUR

Georgius Heerebaart (1829 - 1915 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 25x20cm. Cond.: U