Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

 

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
667 Resultaten
Kavel: 1039

Rijlaarsdam

Resultaat: 3.100 EUR

Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U


Kavel: 3285

klok

Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...


Kavel: 1165

Kabouter 30-er jaren

Resultaat: 1.900 EUR

Onduid. gesig, olieverf op linnen, kabouter 30-er jaren. 34x21cm. Cond.: G


Kavel: 4045

Chinees blauw bord

Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R


Kavel: 4151

beeld meisjes

Resultaat: 1.400 EUR

Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G


Kavel: 812

Dienblad

Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm


Kavel: 1146

Joop Stierhout

Resultaat: 920 EUR

Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U


Kavel: 1235

Arnold Marc Gorter

Resultaat: 900 EUR

Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G


Kavel: 1128

Schilderij Hulk

Resultaat: 800 EUR

H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G


Kavel: 4066

Bronzen beeldje met ivoor

Resultaat: 800 EUR

Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk


Kavel: 3099

Pendule

Resultaat: 750 EUR

Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.


Kavel: 3167

Engelse boekenkast

Resultaat: 750 EUR

Engelse boekenkast Werdicke systeem. 222x40x183cm.


Kavel: 3127

4 knopstoelen

Resultaat: 700 EUR

4 knopstoelen beschilderd met de 4 jaargetijden,beschilderd door Gerard Huttinga


Kavel: 4428

tegel met dodovogel

Resultaat: 700 EUR

Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm


Kavel: 561

Zilveren servies

Resultaat: 600 EUR

Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,


Kavel: 4080

Vaas

Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U


Kavel: 1106

Evert Moll

Resultaat: 550 EUR

Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U


Kavel: 3188

kast

Resultaat: 550 EUR

Renesaince 1-deurs kast, 19e eeuw


Kavel: 3215

Vuurvergulde pendule

Resultaat: 550 EUR

Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.


Kavel: 672

Briljant ring PL 950/000

Resultaat: 540 EUR

Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant 0.36 ct TW/VSI,Ø53, 6.1 gr.


Kavel: 1026

B. Genzmer

Resultaat: 540 EUR

B. Genzmer(1858-1927 Duitsland). oliever op linnen(stukjes verf af), portret van een meisje. 64x47cm. Cond.: R


Kavel: 4202

Aardewerken bord

Resultaat: 520 EUR

Groot aardewerken bord eind 19e eeuw. 9xØ48cm.


Kavel: 471

Ring bi col.

Resultaat: 500 EUR

14krt. bi-colour gouden rozetring bezet met smaragd en briljanten 2,5gr. Ø51mm.


Kavel: 588

Hanger PL aan ketting

Resultaat: 500 EUR

Hanger PL 950/000 en GG 750/000 met diamantcarree 0.40 ct W/VSI en briljanten 0.15 ct W/VSI aan een ketting GG 750/000 L 42 cm, 10.5 gr.