Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Staten bijbel
Resultaat: 500 EUR

Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit

Kast
Resultaat: 500 EUR

Grote eikenhouten Duitse buffetkast omstreeks 1860, 245x160x54cm.

Ring GG 585/000 met briljanten
Resultaat: 480 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten1.00ct,TW/SI, Ø59, 10.3gr.(voormalige verk.prijs €1.990.-)

visschep zilver
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse zilveren visschep, ajour gezaagd met ivoren heft, mooi gegraveerdN Chartrer,Oosterhout- 1850,130gr.,l32cm.

Louis Stutterheim
Resultaat: 450 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U

Haantjes comtaise
Resultaat: 440 EUR

Haantjes comtaise klok 19e eeuws met vouwslinger uurwerk. Is recent compleet gereinigd. Emaille wijzerplaat beschadigd. Gesig. Jacoillot A Recay Sur Ource. 38x24x14cm.

Evert Rabbers
Resultaat: 425 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - Enschede), olieverf op paneel, ekster met vlaamse gaai 37x47cm. Cond.: U

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen clubstoeltje als nieuw

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen club stoeltje als nieuw

hengselschaal
Resultaat: 420 EUR

Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm

pijpcomfoor
Resultaat: 400 EUR

Antiek gecountourneerde zilveren Hollands pijpcomfoor met gravering en koperen binnenbak op houten voet. H.Oosterveen, Meppel 1854, totaal gewicht 350 gr.,17x12x12cm.

Jan Toorop
Resultaat: 400 EUR

Jan Toorop 1927 (1858 -1928 Den Haag), tekening op papier, "Alleen de Christus kan ons redden" 13,4x8,4cm. (bevat een vetvlek) Cond.: R

Nationaal kassa
Resultaat: 400 EUR

Nationaal kassa, 442 K13 83

Biedermeier bank
Resultaat: 400 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

Vertico
Resultaat: 400 EUR

Mahonie houten tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.

hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Kapitaal grenen hoekkast begin 1800 met kuif. 115x110x60cm.

Bronzen lamp
Resultaat: 390 EUR

Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U

Choker
Resultaat: 380 EUR

Smaragd-briljant collier GG 585/000 met smaragd druppel en 5 briljanten 0.21ct.TW/VSI, L43cm.,26.8gr.

Ring WG
Resultaat: 375 EUR

Ring WG 585/000 19 briljanten 0.98ct. W/P1 Ø54

sektkoeler
Resultaat: 375 EUR

Zilveren sektkoeler, 790 gram Sterling 925/000

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 375 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws

Ring GG585/000 met briljant
Resultaat: 360 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten 1.04ct,W/SI, Ø52, 3.3 gr.

Hanger WG 750/000 met briljanten
Resultaat: 360 EUR

Hanger WG 750/000 met briljanten 1.14ct., wit-bruin/SI in colourmix 2.9 gr. L 32mm.

Klaptafel
Resultaat: 360 EUR

Butlertable/bijzettafel Indonesie ca. 1900 met messing inlegwerk. Zeer decoratief, geheel uit massief teakhout.