Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Rijlaarsdam
Resultaat: 3.100 EUR

Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U

klok
Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Kabouter 30-er jaren
Resultaat: 1.900 EUR

Onduid. gesig, olieverf op linnen, kabouter 30-er jaren. 34x21cm. Cond.: G

Chinees blauw bord
Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R

beeld meisjes
Resultaat: 1.400 EUR

Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm

Joop Stierhout
Resultaat: 920 EUR

Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U

Arnold Marc Gorter
Resultaat: 900 EUR

Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G

Schilderij Hulk
Resultaat: 800 EUR

H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G

Bronzen beeldje met ivoor
Resultaat: 800 EUR

Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk

Pendule
Resultaat: 750 EUR

Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.

Engelse boekenkast
Resultaat: 750 EUR

Engelse boekenkast Werdicke systeem. 222x40x183cm.

4 knopstoelen
Resultaat: 700 EUR

4 knopstoelen beschilderd met de 4 jaargetijden,beschilderd door Gerard Huttinga

tegel met dodovogel
Resultaat: 700 EUR

Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

Evert Moll
Resultaat: 550 EUR

Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U

kast
Resultaat: 550 EUR

Renesaince 1-deurs kast, 19e eeuw

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 550 EUR

Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.

Briljant ring PL 950/000
Resultaat: 540 EUR

Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant 0.36 ct TW/VSI,Ø53, 6.1 gr.

B. Genzmer
Resultaat: 540 EUR

B. Genzmer(1858-1927 Duitsland). oliever op linnen(stukjes verf af), portret van een meisje. 64x47cm. Cond.: R

Aardewerken bord
Resultaat: 520 EUR

Groot aardewerken bord eind 19e eeuw. 9xØ48cm.

Ring bi col.
Resultaat: 500 EUR

14krt. bi-colour gouden rozetring bezet met smaragd en briljanten 2,5gr. Ø51mm.

Hanger PL aan ketting
Resultaat: 500 EUR

Hanger PL 950/000 en GG 750/000 met diamantcarree 0.40 ct W/VSI en briljanten 0.15 ct W/VSI aan een ketting GG 750/000 L 42 cm, 10.5 gr.

Staten bijbel
Resultaat: 500 EUR

Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit

Kast
Resultaat: 500 EUR

Grote eikenhouten Duitse buffetkast omstreeks 1860, 245x160x54cm.

Ring GG 585/000 met briljanten
Resultaat: 480 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten1.00ct,TW/SI, Ø59, 10.3gr.(voormalige verk.prijs €1.990.-)

visschep zilver
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse zilveren visschep, ajour gezaagd met ivoren heft, mooi gegraveerdN Chartrer,Oosterhout- 1850,130gr.,l32cm.

Louis Stutterheim
Resultaat: 450 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U

Haantjes comtaise
Resultaat: 440 EUR

Haantjes comtaise klok 19e eeuws met vouwslinger uurwerk. Is recent compleet gereinigd. Emaille wijzerplaat beschadigd. Gesig. Jacoillot A Recay Sur Ource. 38x24x14cm.

Evert Rabbers
Resultaat: 425 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - Enschede), olieverf op paneel, ekster met vlaamse gaai 37x47cm. Cond.: U

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen clubstoeltje als nieuw

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen club stoeltje als nieuw

hengselschaal
Resultaat: 420 EUR

Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm

pijpcomfoor
Resultaat: 400 EUR

Antiek gecountourneerde zilveren Hollands pijpcomfoor met gravering en koperen binnenbak op houten voet. H.Oosterveen, Meppel 1854, totaal gewicht 350 gr.,17x12x12cm.

Jan Toorop
Resultaat: 400 EUR

Jan Toorop 1927 (1858 -1928 Den Haag), tekening op papier, "Alleen de Christus kan ons redden" 13,4x8,4cm. (bevat een vetvlek) Cond.: R

Nationaal kassa
Resultaat: 400 EUR

Nationaal kassa, 442 K13 83

Biedermeier bank
Resultaat: 400 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

Vertico
Resultaat: 400 EUR

Mahonie houten tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.

hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Kapitaal grenen hoekkast begin 1800 met kuif. 115x110x60cm.

Bronzen lamp
Resultaat: 390 EUR

Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U

Choker
Resultaat: 380 EUR

Smaragd-briljant collier GG 585/000 met smaragd druppel en 5 briljanten 0.21ct.TW/VSI, L43cm.,26.8gr.

Ring WG
Resultaat: 375 EUR

Ring WG 585/000 19 briljanten 0.98ct. W/P1 Ø54

sektkoeler
Resultaat: 375 EUR

Zilveren sektkoeler, 790 gram Sterling 925/000

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 375 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws

Ring GG585/000 met briljant
Resultaat: 360 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten 1.04ct,W/SI, Ø52, 3.3 gr.

Hanger WG 750/000 met briljanten
Resultaat: 360 EUR

Hanger WG 750/000 met briljanten 1.14ct., wit-bruin/SI in colourmix 2.9 gr. L 32mm.

Klaptafel
Resultaat: 360 EUR

Butlertable/bijzettafel Indonesie ca. 1900 met messing inlegwerk. Zeer decoratief, geheel uit massief teakhout.