Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U
Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...
Onduid. gesig, olieverf op linnen, kabouter 30-er jaren. 34x21cm. Cond.: G
17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R
Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G
Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U
Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G
H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G
Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk
Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.
4 knopstoelen beschilderd met de 4 jaargetijden,beschilderd door Gerard Huttinga
Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm
Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,
Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U
Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.
Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant 0.36 ct TW/VSI,Ø53, 6.1 gr.
B. Genzmer(1858-1927 Duitsland). oliever op linnen(stukjes verf af), portret van een meisje. 64x47cm. Cond.: R
14krt. bi-colour gouden rozetring bezet met smaragd en briljanten 2,5gr. Ø51mm.
Hanger PL 950/000 en GG 750/000 met diamantcarree 0.40 ct W/VSI en briljanten 0.15 ct W/VSI aan een ketting GG 750/000 L 42 cm, 10.5 gr.
Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Ring GG 585/000 met briljanten1.00ct,TW/SI, Ø59, 10.3gr.(voormalige verk.prijs €1.990.-)
Antieke Hollandse zilveren visschep, ajour gezaagd met ivoren heft, mooi gegraveerdN Chartrer,Oosterhout- 1850,130gr.,l32cm.
Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U
Haantjes comtaise klok 19e eeuws met vouwslinger uurwerk. Is recent compleet gereinigd. Emaille wijzerplaat beschadigd. Gesig. Jacoillot A Recay Sur Ource. 38x24x14cm.
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - Enschede), olieverf op paneel, ekster met vlaamse gaai 37x47cm. Cond.: U
Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm
Antiek gecountourneerde zilveren Hollands pijpcomfoor met gravering en koperen binnenbak op houten voet. H.Oosterveen, Meppel 1854, totaal gewicht 350 gr.,17x12x12cm.
Jan Toorop 1927 (1858 -1928 Den Haag), tekening op papier, "Alleen de Christus kan ons redden" 13,4x8,4cm. (bevat een vetvlek) Cond.: R
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Mahonie houten tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.
Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U
Smaragd-briljant collier GG 585/000 met smaragd druppel en 5 briljanten 0.21ct.TW/VSI, L43cm.,26.8gr.
Ring GG 585/000 met briljanten 1.04ct,W/SI, Ø52, 3.3 gr.
Hanger WG 750/000 met briljanten 1.14ct., wit-bruin/SI in colourmix 2.9 gr. L 32mm.
Butlertable/bijzettafel Indonesie ca. 1900 met messing inlegwerk. Zeer decoratief, geheel uit massief teakhout.
Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.
Ongesig. Jugendstil schilderij, olieverf op linnen, voorstelling met putti. 62x90cm. Cond.: G
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
Gerhard Arnold 1938 Duitsland, olieverf op paneel, cafe-interieur met figuren. 30x40cm. Cond.: U
Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U
Gesig. Leowor Fiwi 1931(waarschijnlijk Leowor Fiwi 1908 Buenos Aires-1996 Parijs), olieverf op paneel, badende naakten. 28x33cm. Cond.: G.
Gesig. J. Colpa, olieverf op linnen, de verkleedpartij (ca. 1920). 38x31cm. Cond.: G
Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.
Briljant/robijn brosche WG 750/000, robijnen 1.40ct.en briljanten 0.38ct W/SI, 8.6 gr.
E. Patris 1909-1981 Natoye Belgie, olieverf op paneel, dubbel portret. 58x70cm. Cond.: G
Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm
Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h
Oorstekers WG 585/000 met ieder 3 briljanten 0.50ct get.W/loepzuiver, 2.5 gr.
Johannes Hilverdink (1813-1902 Amsterdam), aquarel op papier, 61x40cm. Cond.: U
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, kanaal met brug 24,5x34cm. Cond.: U
Klaptafel Engeland ca. 1890 met gedraaide poten. Beide zijden afklapbaar. 126x90-45x73cm.
Twee-deurs garderobe kast met snijwerk op de deuren. 175x70x220cm. Massief noten, omstreeks 1970 in barok stijl
Zilveren vestzakhorloge ca. 1800, William-West, snek savonette. Geen orig. minutenwijzer sleutel ontbreekt
Kliphanger GG 750/000, met een fijne chocobruine tahiti parel 13.5mm,en briljanten 0.14ct,W/SI, 5.1 gr.
2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).
Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G
Aquarel 19e eeuw, romantische school op papier, Italiaans landschap. 60x49cm. Cond.: R
Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
Comtaise klok met datum en gongslag. Harpslinger ca 1880, goedlopend. 29x25x18cm. Slinger: 100cm.
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in weiland 32,5x22cm. Cond.: U
Akoya parel collier, 2-rijig, sluiting WG 585/000 met smaragd en 16 diamanten 0.12 ct. W/SI parels champagne-goud kleur Ø6.5 mm, L41 cm
Oorstekers WG 585/000 met briljanten 1.50ct W/SI,4.2 gr.
Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G
Gesig. Daniels, olieverf op paneel, mager brug Amsterdam 25x20cm. Cond.: U
Ben Viegers (Den Haag 1886 - 1947 Nunspeet), gemengde techniek op papier, stadsgezicht met gracht 18x26cm. Cond.: U
Cornelis Albert Assendelft(1870-1945), pastel op papier, ploegende boer, 60x70cm Cond.: U