Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rijlaarsdam 1039
Rijlaarsdam

Resultaat:

3.100 EUR

Verkocht
klok 3285
klok

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Kabouter 30-er jaren 1165
Kabouter 30-er jaren

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinees blauw bord 4045
Chinees blauw bord

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
beeld meisjes 4151
beeld meisjes

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Dienblad 812
Dienblad

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Joop Stierhout 1146
Joop Stierhout

Resultaat:

920 EUR

Verkocht
Arnold Marc Gorter 1235
Arnold Marc Gorter

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Schilderij Hulk 1128
Schilderij Hulk

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje met ivoor 4066
Bronzen beeldje met ivoor

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Pendule 3099
Pendule

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Engelse boekenkast 3167
Engelse boekenkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
4 knopstoelen 3127
4 knopstoelen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
tegel met dodovogel 4428
tegel met dodovogel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren servies 561
Zilveren servies

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vaas 4080
Vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Moll 1106
Evert Moll

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
kast 3188
kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3215
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Briljant ring PL 950/000 672
Briljant ring PL 950/000

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
B. Genzmer 1026
B. Genzmer

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Aardewerken bord 4202
Aardewerken bord

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Ring bi col. 471
Ring bi col.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hanger PL aan ketting 588
Hanger PL aan ketting

Resultaat:

500 EUR