Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Champagnekoeler met 6 glazen
Resultaat: 15 EUR

Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.

9 wekkers
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 8 Junghans wekkers, en 1 Meiji wekker. Cond.: G

Set biljartballen
Geen vanafprijs

Set biljartballen Super Aramith Deluxe

Spaarpot clown
Resultaat: 60 EUR

50-er jaren spaarpot in de vorm van een clown H:13,5cm.

2 wijnfleshouders
Geen vanafprijs

2 Zilverkleurige wijnfleshouders. 1x in de vorm van een gevlochten mand. 1x in de vorm van een slee.

Scheepsbarometer
Resultaat: 250 EUR

Geelkoperen scheepsbarometer. ca 1900

Defect-zoeker
Resultaat: 35 EUR

Defect zoeker voor machines, turbines, dynamo's etc. Voor de oldtimer bezitter. NP: 150 euro

lepelrekje
Resultaat: 15 EUR

Lepelrekje van eikenhout met 4 lepels. ca 1880

Japans Tableau
Geen vanafprijs

Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G

Gobelin in lijst
Resultaat: 30 EUR

Gobelin in lijst, voorstellend jachttafereel 154x65cm.

Kavel 25 diversen
Resultaat: 70 EUR

17 messen, 6 (aparte) aanstekers, 2 zaklantaarns. Cond.: G

Jugendstil schaal
Resultaat: 15 EUR

Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor

3 kalenders
Resultaat: 170 EUR

3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.

cloisonné
Resultaat: 10 EUR

Cloisonné dekselpot en 6 tinnen lepels

Jugendstil vaas
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil vaas, koper met messing. 15x11xØ12cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)

Kavel passers en pennen
Geen vanafprijs

5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.

Wandelstok
Geen vanafprijs

Metalen oude wandelstok met zilveren dop begin 20e eeuw. H:98cm. Cond.: G

Wandelstok
Geen vanafprijs

Aziatische wandelstok ca. 1900 met ivoor of been in de vorm van een slang. H: 89cm. Cond.: G

Wandelstok
Geen vanafprijs

Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G

Aziatische bamboe pijp
Geen vanafprijs

Antieke Aziatische bamboe pijp. Zilveren mondstuk en rijkelijk besneden. Cond.: U

2 Wandelstokken en paraplu
Resultaat: 50 EUR

1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G

3 Dienbladen
Startprijs 15 EUR

3 Diverse handbeschilderde dienbladen, ca 1960-1980

Hanglamp
Geen vanafprijs

Hanglamp met 6 armen,met albasten kapjes