Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Staten bijbel
Resultaat: 500 EUR

Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit

Nationaal kassa
Resultaat: 400 EUR

Nationaal kassa, 442 K13 83

kerkkandelaar
Resultaat: 275 EUR

Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.

Scheepsbarometer
Resultaat: 250 EUR

Geelkoperen scheepsbarometer. ca 1900

Bronzen kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.

2 Glas in lood ramen
Resultaat: 240 EUR

2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.

Cassette
Resultaat: 180 EUR

Cassette met bestek

Cassette
Resultaat: 180 EUR

Cassete kist, met delen bestek gemerkt: Robbe&Berking

3 kalenders
Resultaat: 170 EUR

3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.

Fleischmann 7897 N "piccolo"
Resultaat: 160 EUR

Fleischmann 7897 N "piccolo" gelim. editie, bestaande uit "Damflok mit tender 39 105", "Postwagon 99 511 groen, 4x Personenwagon groen 49 001, 41 504, 61 42 en 62 049". Inclusief originele verpakking....

Minitrix 12127 locomotief
Resultaat: 150 EUR

Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.

Groot kavel modeltrein benodigdheden
Resultaat: 150 EUR

3 Dozen diverse modeltreinbenodigdheden o.a; ca. 8 modelhuisjes en 5 zakken decoratiematerialen. 5 Transformators van Minitrix en Titan. 1x Marklin decoder s 88. rails, schakelaars, doosje met elect...

Intellibox Basic met handboek
Resultaat: 140 EUR

Intellibox Basic met handboek. Geschikt voor 2-rail en 3-rail modelbanen. De Intellibox kan met alle digitale componenten van LocoNet gecombineerd worden.

Boeddha vrouw
Resultaat: 140 EUR

Boeddha, metaal,H 45cm.

Schildpad beursje
Resultaat: 125 EUR

Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.

telescoop in doos
Resultaat: 120 EUR

Telescoop in doos. P. Slotte,

2 Petroleumlampen
Resultaat: 120 EUR

2 Antieke opaline petroleumlampen. 1x lichtblauw opaline, handbeschilderd met guirlandes 50xØ18cm. Cond.: G. 1x blauwgroen opaline, handbeschilderd met distels 44xØ16cm. Cond.: G

Kavel div. horlogeonderdelen
Resultaat: 120 EUR

Kavel met zeer veel horlogeonderdelen. Doos met honderden horlogeglazen, verschillende doosjes met tandwieltjes, balansstaafjes in allerlei soorten en maten. Ziet er erg netjes uit.

Bouilloir
Resultaat: 100 EUR

Roodkoperen bouilloir met roodkoperen theepot op comfoor. ca 1910

Tiffany, blauw
Resultaat: 100 EUR

Tiffany-stijl staande lamp met blauwe kap op bronzen voet, 1 fitting 60xØ40cm.

3 stolpen met voet
Resultaat: 100 EUR

3 Stolpen met houten voet ca. 1900. 50xØ18cm., 53xØ21cm. en 48xØ18cm.

Trapauto
Resultaat: 90 EUR

Gele kinder trapauto van blik. Merk Marquant. 95x45x54cm.

plaquette
Resultaat: 90 EUR

Bronzen plaquette Emma

Minitrix 12434 locomotief
Resultaat: 90 EUR

Minitrix 12434 E-lok BR E03 EP.III modeltrein creme/rood in bruin houten kistje. nieuw. Cond.: U