Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie juwelenkistje
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G

kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm

Ovale spiegel
Geen vanafprijs

Een eikenhouten gezwarte ovalen spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1920. 82x56cm.

Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR

Mahony kabinet, 18e eeuw,242x174x62

coulissentafel
Startprijs 220 EUR

Uittrek/coulissentafel Duits ca. 1840 Lodewijkstijl. Beuken en mahonie opgelegd. Uittrekbaar tot ca. 3m. Geen inlegbladen. 113x85x73cm.

klaptafel mahonie
Startprijs 100 EUR

Mahonie klaptafel 70-er jaren. Zgn. Gatelake 53x32x53cm.

kapstok
Resultaat: 140 EUR

Massief eiken wandgarderobe in de 60-er jaren gemaakt van een front van een dekenkist ca. 1780. 127x25x66cm.

Mahonie penant
Resultaat: 250 EUR

Meidenkast Hollands ca. 1830-1840. Massief eiken, bloemmahonie opgelegd. 96x43x93cm.

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Ronde mahoniehouten salontafel, ø100 cm.,H.56 cm. blad massief, poot fineer.

Staande klok
Resultaat: 225 EUR

Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.

Klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R

Schommelstoel
Resultaat: 20 EUR

Eiken schommelstoel ca. 1970. 103x60x77cm.

noten stoeltje
Resultaat: 27 EUR

Noten stoeltje met groen leer. 80x53x54cm.

Secretaire
Startprijs 850 EUR

Massief eiken Empire secretaire. Holland ca. 1820. Interieur met vele schuiflaadjes en tabernakeldeurtje. 96x51x152cm.

Hangvitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten hangvitrinekast 60x19x55cm.

Po
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehout met aardewerken po. 19e eeuw. 39x34x50cm. Cond.: U

Lederen stoel
Resultaat: 45 EUR

Louis Quinze stijl armleunstoel 70-er jaren. Notengekleurd beukenhout. 107x66x60cm.

Kapstok
Geen vanafprijs

Kapstok Art Nouveau met 5 messing hangers.104x25x20cm

Tafel
Startprijs 50 EUR

Eetkamertafel, 76x135x95cm. Begin 20e eeuw

Ronde spiegel
Resultaat: 20 EUR

Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.

Mahonie penant
Startprijs 225 EUR

Penantkast. Holland ca. 1870 met gecontourneerde paneeldeurtjes. Massief eiken, mahonie opgelegd. 107x50x100cm.

Stoeltje
Resultaat: 27 EUR

Engels mahoniehouten bijzetstoeltje met goede stoffering

Zeeuwse Kast
Startprijs 500 EUR

Eikenhouten zeeuwse kast ca. 1860. 152x60x180cm.

Grote pers
Resultaat: 100 EUR

Grote pers,