Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

klok
Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Pendule
Resultaat: 750 EUR

Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.

Engelse boekenkast
Resultaat: 750 EUR

Engelse boekenkast Werdicke systeem. 222x40x183cm.

4 knopstoelen
Resultaat: 700 EUR

4 knopstoelen beschilderd met de 4 jaargetijden,beschilderd door Gerard Huttinga

kast
Resultaat: 550 EUR

Renesaince 1-deurs kast, 19e eeuw

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 550 EUR

Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.

Kast
Resultaat: 500 EUR

Grote eikenhouten Duitse buffetkast omstreeks 1860, 245x160x54cm.

Haantjes comtaise
Resultaat: 440 EUR

Haantjes comtaise klok 19e eeuws met vouwslinger uurwerk. Is recent compleet gereinigd. Emaille wijzerplaat beschadigd. Gesig. Jacoillot A Recay Sur Ource. 38x24x14cm.

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen clubstoeltje als nieuw

Stoeltje
Resultaat: 425 EUR

Bruin lederen club stoeltje als nieuw

Biedermeier bank
Resultaat: 400 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

Vertico
Resultaat: 400 EUR

Mahonie houten tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.

hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Kapitaal grenen hoekkast begin 1800 met kuif. 115x110x60cm.

Klaptafel
Resultaat: 360 EUR

Butlertable/bijzettafel Indonesie ca. 1900 met messing inlegwerk. Zeer decoratief, geheel uit massief teakhout.

Hoekkast mahonie
Resultaat: 350 EUR

Hoekkast mahonie, 230x95x64cm.

Zwijnenkop
Resultaat: 330 EUR

Zwijnenkop 20ste eeuw

Pendule
Resultaat: 315 EUR

Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm

Tapijt Belutsch 321x149cm.
Resultaat: 312 EUR

Tapijt Belutsch 321x149cm.

reiswekkertje
Resultaat: 300 EUR

Messing reiswekker Frankrijk rond 1900. 14x6x8cm.

Klaptafel Engeland
Resultaat: 300 EUR

Klaptafel Engeland ca. 1890 met gedraaide poten. Beide zijden afklapbaar. 126x90-45x73cm.

garderobe kast
Resultaat: 300 EUR

Twee-deurs garderobe kast met snijwerk op de deuren. 175x70x220cm. Massief noten, omstreeks 1970 in barok stijl

2 Jugendstil klokjes
Resultaat: 280 EUR

2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.