Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Rijlaarsdam
Resultaat: 3.100 EUR

Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U

Kabouter 30-er jaren
Resultaat: 1.900 EUR

Onduid. gesig, olieverf op linnen, kabouter 30-er jaren. 34x21cm. Cond.: G

Joop Stierhout
Resultaat: 920 EUR

Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U

Arnold Marc Gorter
Resultaat: 900 EUR

Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G

Schilderij Hulk
Resultaat: 800 EUR

H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G

Evert Moll
Resultaat: 550 EUR

Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U

B. Genzmer
Resultaat: 540 EUR

B. Genzmer(1858-1927 Duitsland). oliever op linnen(stukjes verf af), portret van een meisje. 64x47cm. Cond.: R

Louis Stutterheim
Resultaat: 450 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U

Evert Rabbers
Resultaat: 425 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - Enschede), olieverf op paneel, ekster met vlaamse gaai 37x47cm. Cond.: U

Jan Toorop
Resultaat: 400 EUR

Jan Toorop 1927 (1858 -1928 Den Haag), tekening op papier, "Alleen de Christus kan ons redden" 13,4x8,4cm. (bevat een vetvlek) Cond.: R

Jugendstil schilderij
Resultaat: 350 EUR

Ongesig. Jugendstil schilderij, olieverf op linnen, voorstelling met putti. 62x90cm. Cond.: G

Gerhard Arnold, cafeinterieur
Resultaat: 340 EUR

Gerhard Arnold 1938 Duitsland, olieverf op paneel, cafe-interieur met figuren. 30x40cm. Cond.: U

Anton Heyboer, kip
Resultaat: 330 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U

Leowor Fiwi
Resultaat: 330 EUR

Gesig. Leowor Fiwi 1931(waarschijnlijk Leowor Fiwi 1908 Buenos Aires-1996 Parijs), olieverf op paneel, badende naakten. 28x33cm. Cond.: G.

J. Colpa
Resultaat: 330 EUR

Gesig. J. Colpa, olieverf op linnen, de verkleedpartij (ca. 1920). 38x31cm. Cond.: G

E. Patris
Resultaat: 320 EUR

E. Patris 1909-1981 Natoye Belgie, olieverf op paneel, dubbel portret. 58x70cm. Cond.: G

Johannes Hilverdink
Resultaat: 300 EUR

Johannes Hilverdink (1813-1902 Amsterdam), aquarel op papier, 61x40cm. Cond.: U

C. Cornelisz, strandgezicht
Resultaat: 300 EUR

C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U

E. Rabbers, kanaal met brug
Resultaat: 300 EUR

E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, kanaal met brug 24,5x34cm. Cond.: U

Klaas Bernink
Resultaat: 275 EUR

Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G

Aquarel, Italiaans landschap
Resultaat: 275 EUR

Aquarel 19e eeuw, romantische school op papier, Italiaans landschap. 60x49cm. Cond.: R

Olieverf A. Franke
Resultaat: 260 EUR

Olieverf op paneel abstract, A, Franke 182x90cm.

E. Rabbers, Koeien in weiland
Resultaat: 260 EUR

E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in weiland 32,5x22cm. Cond.: U

J. C. Roelandse, poldergezicht
Resultaat: 250 EUR

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G