Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren schaal 800/000 (B.W.G.) ca. 1910 met opengewerkte rand.

Ronde zilveren schaal
Resultaat: 110 EUR

Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm

Vergrootglas
Resultaat: 30 EUR

Vergrootglas, 15x6.5cm.

Zilveren theepotje
Startprijs 200 EUR

Zilveren theepotje met parelrand decor Holland ca. 1900. Snavelvormige tuit, bovenzijde met opengewerkte rand, 347 gr.,H15x18x11 cm

Zilveren peperstrooier
Startprijs 50 EUR

Zilveren peperstrooier, jaarletter A,61 gr. Ø3.5 H8cm.

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 60 EUR

Zilveren mosterdpot met blauwe glas inzet, 57 gr. 9x5x5.5 cm.

2 vorkjes +suikerschep
Resultaat: 40 EUR

2 zilveren vleesvorkjes en een suikerschep ca. 1850. handgreepje met gravures, etui van latere datum.

6 lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

6 zilveren suikerlepels ca. 1850 met gravures in de handgreep, cassette van later datum.

Verzilverd tablet
Startprijs 50 EUR

Verzilverd ovaalvormig tablet met gecontourneerde rand.37x27 cm

Kristallen flacon
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.

Kristallen karafje
Resultaat: 100 EUR

Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm

Zilveren kan
Resultaat: 340 EUR

Zilveren kan ca. 1880. 835/000 930gr. 25x24x17cm.

Zilveren suikertang
Geen vanafprijs

Zilveren suikertang 46gr. 14cmx4cm

Zilverkleurige chocoladekan
Resultaat: 200 EUR

Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.

Verzilverde tambouret
Startprijs 80 EUR

Verzilverde tambouret, H 13cm.,Ø24cm

Zilv. servetring + theezeef
Geen vanafprijs

Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)

Suikerpot + melkkannetje
Resultaat: 300 EUR

Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h

Zilveren juskom
Startprijs 180 EUR

Zilveren juskom, 325gr., H11 x22

Zilveren koffiekan
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koffiekan, 370 ghr., H16x22x12 cm

Zilveren lantaarntje
Startprijs 450 EUR

Zilveren lantaarntje bevestigd aan zilveren standaard Portugal gekeurd ca. 1900, 415 gr. H24cm. Ø11cm.

12 mesjes en 12 vorkjes
Geen vanafprijs

12 vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft

2 delig slacouvert
Startprijs 70 EUR

2 delig slacouvert met been. Holl. gek. 1944. L18cm.

Zilv. roomschaaltje
Startprijs 140 EUR

Zilveren roomschaaltje op drie pootjes 19e eeuws.85gr., H 4.5gr.,Ø9cm.

Mosterdpotje met glazen inzet
Geen vanafprijs

Zilverkleurig Mosterdpotje met glazen inzet 8cmx4,5h