Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

Koperen Art Deco stijl piedestal met dikke glazen plaat en op de koperen voet 4 vierkanten 20e eeuw 89x40x40cm. Cond.: G

4x Zilver China
Resultaat: 4.500 EUR

Vier zilveren munten China

42 Munten Cyprus
Resultaat: 500 EUR

42 Munten Cyprus waaronder; 1x 45 piastres 1928 ZF, 1x 18 piastres 1921 ZF-, 1x 2 pounds 2000 UNC, 1x 1 piaster 1889 FR/ZF, 1x 1/2 piaster 1879 ZF, tevens enekel euromunten

Art Deco vaas ca. 1930
Resultaat: 65 EUR

Oude groen glazen bolvaas ca. 1930, mondgeblazen in zeer goede staat 12xø16cm. Cond.: G

Diverse munten NL
Resultaat: 105 EUR

Zeven munten van 50 gulden diverse jaartallen (Proof), 1 gulden stuk 2001 (zilver) en 2 zilveren penningen Rembrandt van Rijn.

4x Zilver China
Resultaat: 320 EUR

Vier zilveren munten China

3 Zilveren munten
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren munten

3 Ringen GG
Resultaat: 170 EUR

Drie ringen GG 585/000, 2 trouwringen en 1 fijne zegelring. totaal ca 9.6 gr.

Zilveren servethouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U

Spiegel in standaard
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten gekleurde standpsiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 150x57cm. Cond.: G

Bureau stoel
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G

Groot schilderij, Adam en Eva
Resultaat: 85.000 EUR

Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G

4x Zilver China
Resultaat: 220 EUR

Vier zilveren munten China ( 1 van 250)

2 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U

Armband GG gorumet met jasseron
Resultaat: 230 EUR

Armband GG, 585/000, Gourmetschakel met aan de beide kanten een fijne jasseronschakel. De armband is voorzien van een bakslot, een veiligheidsachtje en een veiligheidsketting. ca 13,35 gr, lengte 18 c...

Collier en kruis GG
Resultaat: 190 EUR

Collier GG 585/000, antieke schakel, met een kruis van schuimgoud ca 5cm lang. Lengte collier 42 cm. ca 9,2 gr.

Bestek 24-delig
Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...

Afrikaans benen figuur
Resultaat: 35 EUR

Antiek ivoren beeldje voorstellend een vrouw met hoofdbedekking 10x7x4cm. Cond.: G

Vaasje, Wiener Werkstatten
Resultaat: 80 EUR

Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G

Schotel, Queng Long
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G

Bronzen uil
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Koekkoeks klok
Resultaat: 140 EUR

Duitse koekkoeks-klok met dubbele koekkoek ca. 1900. Mooi houtsnijwerk met koekkoek in nest en hertenkop 56x33x24cm. Cond.: G

Reclameprent, Blue Band
Resultaat: 60 EUR

Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G

Cloisonne wierookbrander
Resultaat: 35 EUR

Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.