Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broodvork
Startprijs 30 EUR

Zilveren broodvork met fraai Art Deco heft 835/000 L.: 17,5cm.

Jugendstil pendule
Resultaat: 150 EUR

Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.

3 Borden
Startprijs 10 EUR

Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...

Delfts bordje, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R

Hanger en collier WG
Startprijs 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000, Rond plat model met in het midden meerdere kleine briljanten in een rondje gezet, 6x00.1. De hanger hangt aan een WG anker collier, ca 40 cm. Ca 2,3 gr

Onyx pendulestel
Startprijs 200 EUR

Prachtige marmeren met albast pendulestel met 8-daags uurwerk en opschrift "A.D. overstrijd Rotterdam" ca. 1910. In goede originele staat 22x38x15cm. en 16x12x12cm.

Staande Friese klok
Startprijs 500 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.

Ingekleurde kaart Overijssel
Startprijs 175 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G

Prent, tandarts
Startprijs 100 EUR

Engelse spotprent ca. 1900 voorstellend een tandarts met patient. Is gevouwen geweest 43x36cm. Cond.: R

Ongesigneerd schilderij, boten
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten bij kust 26x21cm. Cond.: G

Amerikaanse klok
Resultaat: 50 EUR

Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.

Zilveren schrijfset
Resultaat: 65 EUR

Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R

Kristallen karaf
Resultaat: 75 EUR

Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.

Armband GG, gevlochten
Resultaat: 500 EUR

Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.

Theepot, olifant
Resultaat: 20 EUR

Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G

Ton Ancone, abstract
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G

Modern olieverf schilderij
Startprijs 130 EUR

Tone Pape 90-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 18,5x24cm. Cond.: G

Zilveren bowllepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.

4 Pors. beelden
Resultaat: 50 EUR

Vier oude bisquit porseleinen religieuze beelden 1e helft 20e eeuw. Gemonogrammeerd en genummerd 17-33cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G

Kolompendule, inlegwerk
Startprijs 450 EUR

Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G

Ring GG met zirconia + ring GG bandmodel
Startprijs 80 EUR

Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.

Aardewerk vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

Duitse schildpadpop
Startprijs 10 EUR

Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G