Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

J.J. Spohler
Startprijs 11.500 EUR

Jan Jacob Spohler Nederhorst 1811-Amsterdam 1866, olieverf op paneel, Hollands zomers rivier gezicht met vele figuren en boten (verso etiket Rijksmuseum Twenthe) 69x45cm., Cond.:G

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 9.000 EUR

Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...

Groot schilderij, Adam en Eva
Resultaat: 85.000 EUR

Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G

Bronzen naakt, groot
Resultaat: 2.500 EUR

Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U

Zilv. pronkschaal
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...

Officiers horloge 1820
Resultaat: 1.850 EUR

Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...

2 Grote vazen met brons
Resultaat: 3.600 EUR

Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...

Boekenkast
Resultaat: 4.500 EUR

Monumentale Neo Renaissance boekenkast ca. 1920 van notenfineer met bewerkt beukenhouten snijwerk op de lijsten (drie-dimensionale figuren van 104cm. groot). Centraal een prachtig snijwerk van Heilige...

Schilderij, Krabbe
Resultaat: 2.500 EUR

Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G

Louis Apol, gouache
Startprijs 2.500 EUR

Louis Apol ( Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winters bosgezicht bij avond met schimmende figuren 21x26cm. Cond.: U

Nefriet collier 4 rij-ig
Startprijs 2.400 EUR

Collier bestaande uit 4 rijen nefrietkralen, ø 8 mm, met een mooie groene kleur, met een zeer bijzondere ovale sluiting. De sluiting is 4x3,2cm, voorzien van een rozet van nefrietstenen waar omheen 2 ...

Koppel vuursteen pistolen
Startprijs 2.350 EUR

Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.

Olieverf op doek
Resultaat: 2.000 EUR

Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige antieke Hollandse kussenkast, ca.1910, gemaakt van pallisander-, noten-,en geeboniseerd hout met prachtig handgestoken snijwerk en halve gedraaide zuilen, twee lades en originele schappen. I...

Karel Appel
Startprijs 2.000 EUR

Gesigneerd Karel Appel (onbekend werk), gouache op papier, windmolen 40x30cm. Cond.: G

Choker WG met briljanten
Startprijs 2.000 EUR

Choker, WG 750/000, verlopend V-model met in het midden 18 briljanten. Totaal ca 0.40 crt. ca 46 gr. Lengte 43 cm. Choker is voorzien van bakslot en veiligheidsacht.

Empire pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Kapitale Franse pendule van vuurverguld brons met gedetailleerde bewerking. Voorstelling van een edelman met kruis, kroon en scepter op kussen. Familiewapen met gezichten ca. 1830. 8-Daags uurwerk met...

Unieke GG ring
Startprijs 1.700 EUR

Een ring met een verhaal! Ring GG, hoog gehalte, met peervormige granaat, bewerkt met kroon en een bewerkte band met greinen en ruitvormige plaatjes. De ring is gevonden bij Haverzate Coelhorst bij Am...

Citrien collier
Startprijs 1.650 EUR

Collier met 4 rijen citrien kralen, ø 8 mm, met ovale sluiting met grote citrien waar omheen diamanten gezet zijn in een soort bloemvorm. De bevestiging is gemaakt van mooie royale GG zijstukken. Leng...

Grote bronzen krijger
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U

Biedermeier hoekkast
Resultaat: 2.200 EUR

Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...

Gouden ring, emaille, brilj.
Startprijs 1.600 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...

2 Terracotta vazen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...