Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1671 Resultaten
Kavel: 1000

Groot schilderij, Adam en Eva

Resultaat: 85.000 EUR

Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G


Kavel: 3500

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 9.000 EUR

Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...


Kavel: 1

Bestek 24-delig

Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...


Kavel: 734

4x Zilver China

Resultaat: 4.500 EUR

Vier zilveren munten China


Kavel: 4000

Boekenkast

Resultaat: 4.500 EUR

Monumentale Neo Renaissance boekenkast ca. 1920 van notenfineer met bewerkt beukenhouten snijwerk op de lijsten (drie-dimensionale figuren van 104cm. groot). Centraal een prachtig snijwerk van Heilige...


Kavel: 4010

Trumeaux

Resultaat: 4.500 EUR

Zeldzame Empire trumeau met daarbij de originele spiegel ca. 1800 met prachtige vergulde kariatyden op klauwpoten. Mahoniehout fineer op eiken, marmeren blad. De losse spiegel is tevens verguld met ka...


Kavel: 6005

2 Grote vazen met brons

Resultaat: 3.600 EUR

Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...


Kavel: 1028

Schilderij, Krabbe

Resultaat: 2.500 EUR

Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G


Kavel: 5001

Bronzen naakt, groot

Resultaat: 2.500 EUR

Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U


Kavel: 4005

Bureau met armleunstoel

Resultaat: 2.400 EUR

Monumentale Neo Renaissance schrijfbureau met pronkstoel, staand op leeuwepoten ca. 1920. Notenfineer met beukenhout bewerkt. bewerkt aan de front met figuren (tweedimensionaal en driedimensionaal). H...


Kavel: 2009

Bronzen hanglamp

Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...


Kavel: 4017

Renaissance kast

Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige antieke neo- renaissance eikenhouten kast, ca.1890. Zeer mooie kwaliteit met prachtige handgestoken panelen en lijstwerk, halve zuilen met capittelen, boven twee kleinere deuren, onder twee ...


Kavel: 4039

Biedermeier hoekkast

Resultaat: 2.200 EUR

Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...


Kavel: 5000

Bronzen sieradendoos

Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame bronzen Historisme opbergkist met drie bronzen plaquettes en twee portret medaillons, draken, ridders en fabelfiguren. geheel in zeer goede originele staat met slot en sleutel. Prachtige kwal...


Kavel: 1031

Olieverf op doek

Resultaat: 2.000 EUR

Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G


Kavel: 4029

Kussenkast

Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige antieke Hollandse kussenkast, ca.1910, gemaakt van pallisander-, noten-,en geeboniseerd hout met prachtig handgestoken snijwerk en halve gedraaide zuilen, twee lades en originele schappen. I...


Kavel: 3506

Officiers horloge 1820

Resultaat: 1.850 EUR

Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...


Kavel: 1069

Pendant, portretten

Resultaat: 1.650 EUR

W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G


Kavel: 3509

Engelse tafelklok

Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame tafelklok 1e helft 18e eeuw met dubbele snek, gegraveerd uurwerk. Achterzijde gegraveerd, kast is 19e eeuw Gardner London. Geeboniseerde kast met originele bronzen monturen en poten. Uurwerk ...


Kavel: 4117

Beren kapstok

Resultaat: 1.600 EUR

Grote houtgesneden berenkapstok met drie beren en parapluhouder in Schwarzwald stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 190x50x65cm. Cond.: G


Kavel: 5018

Grote bronzen krijger

Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U


Kavel: 2045

Bureauset onyx

Resultaat: 1.550 EUR

5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G


Kavel: 2005

Bronzen hanglamp

Resultaat: 1.400 EUR

Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G


Kavel: 4012

Barok vitrine met inlegwerk

Resultaat: 1.400 EUR

Hollandse 18e eeuwse vitrine opzetkast met notenhout fineer. Inlegwerk aan alle zijden met bloemen- en tulpenvoorstellingen. Bij onderstuk is rugwand vervangen, krimpnaden in de zijkanten en fineersch...