Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Grote vazen met brons
Resultaat: 3.600 EUR

Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...

2 Terracotta vazen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...

Chinees groen beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G

Zuil, grenshausen
Resultaat: 900 EUR

Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.

2 Ivoren beelden
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...

Schotel, Queng Long
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.

Theepot, Chine de Commande
Resultaat: 420 EUR

Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.

Chinees beeld, 19e eeuw
Resultaat: 410 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.

Jardiniere ca. 1960
Resultaat: 350 EUR

Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....

Ronde ivoren doos
Resultaat: 325 EUR

Ivoren dekseldoos 19e eeuw met romantische voorstelling en bloemendecor aan de zijde en onderkant. 3xø8cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 280 EUR

Antiek Japans imari scheerbekken 1e helft 19e eeuw mewt goud-en bloemdecor. In zeer goede staat 7.5x35x29cm., Cond.:G

Porseleinen Goebel hond
Resultaat: 275 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G

2 Satsuma vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee keramieken Satsuma vazen met bloemendecor en musicerende geisha's met gouddecor 25xø14cm. Cond.: G

4 Bordjes, Weens vb.
Resultaat: 250 EUR

Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G

Grote vaas, bloemendecor
Resultaat: 250 EUR

Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.

Meissen dekselschaal
Resultaat: 240 EUR

Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.

Bierkruik man
Resultaat: 225 EUR

Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R

Art Deco vaas met tin
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...

Chinese schaal ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G

Platelen oorkan
Resultaat: 200 EUR

Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G

Dresden figuur
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Dresden porseleinen figuren groep, ca.1900, minimale beschadigingen a.d. rok en bloemen. 21x27x16 cm., Cond.:R/G