Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Zilver China
Resultaat: 4.500 EUR

Vier zilveren munten China

Zweden, 4 Daler
Resultaat: 600 EUR

Groot zeldzaam 4 Daler stuk 1743 Zweden "Plate Money" ca. 24x24cm.

30 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 600 EUR

Dertig diverse Chinese munten

42 Munten Cyprus
Resultaat: 500 EUR

42 Munten Cyprus waaronder; 1x 45 piastres 1928 ZF, 1x 18 piastres 1921 ZF-, 1x 2 pounds 2000 UNC, 1x 1 piaster 1889 FR/ZF, 1x 1/2 piaster 1879 ZF, tevens enekel euromunten

4x Zilver China
Resultaat: 320 EUR

Vier zilveren munten China

8 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 275 EUR

Acht diverse zilveren Chinese munten

66x Chinees divers
Resultaat: 250 EUR

Zesenzestig diverse munten China

4x Zilver China
Resultaat: 240 EUR

Vier zilveren munten China (1 van 250)

4x Zilver China
Resultaat: 220 EUR

Vier zilveren munten China ( 1 van 250)

8x Zilver Victoria
Resultaat: 200 EUR

Acht zilveren munten Victoria

Afrikaans betaalmiddel 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Afrikaans ijzeren band 18e eeuw, werd in de tijd als betalingsmiddel gebruikt (bewerkt) 7x13x12cm. Cond.: G

4 Zilveren munten
Resultaat: 130 EUR

Vier zilveren munten 1722, 1807, 1897 en 1885.

63x 10 en 25 cent NL
Resultaat: 125 EUR

63 Munten van 10 en 25 cent Nederland

27 Munten Hongarije + Mapje
Resultaat: 120 EUR

27 Munten Hongarije en een mapje met munten van Het Vaticaan waaronder; 1x 110 forint 1998 UNC en 1x 110 ofirnt 1998 Proof

Diverse munten NL
Resultaat: 105 EUR

Zeven munten van 50 gulden diverse jaartallen (Proof), 1 gulden stuk 2001 (zilver) en 2 zilveren penningen Rembrandt van Rijn.

7x Zilver Nederland
Resultaat: 90 EUR

Zeven zilveren munten Nederland + Duit 1836, VOC 1790, VOC 1814.

32 Munten
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 32 munten o.a; duiten, 5 cent stukken Cond.: ZF

7 Proof Sets NL
Resultaat: 70 EUR

Zeven Proof sets Nederland Rijksmunt Utrecht, 1983, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, Guldens.

6 Proof sets in box
Resultaat: 70 EUR

Rode box met 6 proof sets 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, guldens.

18 Duitse munten
Resultaat: 70 EUR

18 Diverse zilveren Duitse munten

Zilveren penning Amsterdam
Resultaat: 65 EUR

Zilveren Amsterdamse penning met aan voorzijde Jugendstil afbeelding. Aan de achterzijde voorzien van tekst: Äangeboden door de gemeente Amsterdam aan", met Amsterdams stadswapen. ø4.5 cm., ca. 43 gr....

Zilveren munt
Resultaat: 60 EUR

Zilveren munt met hoofd op de voorkant, achterkant glad.

Zwart album, 120 biljetten
Resultaat: 60 EUR

Zwart album met ca. 120 bankbiljetten wereldwijd. Onder andere; Duitsland (ca. 20 stuks 1906-1955), Hongarij, Polen, Joegoslavië, Italië, Ghana, Rusland, Indonesië, Oostenrijk, Portugal etc. Tevens en...

Rood album, 55 biljetten
Resultaat: 60 EUR

Rood album met ca. 55 bankbiljetten wereldwijd (o.a; Griekenland ca. 15 stuks, Joegoslavië ca. 15-20 stuks, Zaïre en overige landen.