Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse penningen
Resultaat: 35 EUR

Kavel diverse antieke penningen o.a; rijwielbelasting Stad Enschede Brandspuit NO 1, etc 2-8cm. Cond.: R-G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...

Tafel presenteertableaus
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.

Kroonluchter met prismen
Resultaat: 350 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Paarden leder
Resultaat: 245 EUR

Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G

Engelse scheerset
Startprijs 350 EUR

Engelse 19e eeuwse scheerset in pallisander (of ebben) houten doos met koperinleg. Bevat 7 scheermessen (maandag t/m/ zondag). Alexander Calrk Fenchurch. In uitstekende staat 18x8x4,5cm.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 1.400 EUR

Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G

2 Bronzen hanglampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

2 Art Deco wandlampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...

Empire kandelaar 1820
Startprijs 250 EUR

Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R

Plaquettes
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G

Wijn- en waterstel
Startprijs 290 EUR

Kerkelijk wijn- en waterstel 19e eeuw met kristallen karaffen en messing bewerkte monturen 17x23x14cm.Cond.: G

Bronzen vaas, Historisme
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.

Bronzen hanglamp, viskoppen
Resultaat: 500 EUR

Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...

Koperen Jugendstil pot
Resultaat: 120 EUR

Grote kopergeslagen dekselpot (Nr. 23) in zeer goede originele staat ca. 1910 Jugendstil 30x36xø26cm.

Kinderwagen 50-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G

Slanglederen sieradendoosje
Startprijs 80 EUR

Oud slangenlederen sieraden opbergkistje( bijouteriedoosje) met slot. 20e eeuw. 10x20x20cm., Cond.:G

2 Kandelaren, Empire stijl
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.

Kanon
Startprijs 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G

Gietijzeren tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Antiek gietijzeren historismus bijzettafel met leeuwekoppen en fijn uitgewerkt blad met Neptunus, hoorn des overvloeds etc. (goudklewurig geverfd), ca. 1880, 73xø33cm., Cond.:G

Beeld als petroleumlamp
Resultaat: 140 EUR

Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.