Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3042 Resultaten
Kavel: 1

Barok parelcollier

Startprijs 250 EUR

Collier met grote Barokparels. Tussen de grote barokparles zitten kleinere grijze zoetwaterparels aan het eind voorzien van een GG, 585/000, bolsluiting, ø 12 mm. Lengte 50 cm.


Kavel: 2

Oorhaken met parels/hart

Startprijs 240 EUR

Oorhaken, GG 750/000, volledig bezet met zoetwaterpareltjes. 2x2cm. Zwaar model met brisures. ca 12,8 gr.


Kavel: 3

Armband, 33 diam.

Resultaat: 850 EUR

Antieke GG 585/000, armband met 33 diamanten, eind 19e eeuw. Een opengewerkte slavenband met aan de bovenzijde een slag. In het midden zit een rozet met 7 diamanten. In de krullen zitten aan weerskant...


Kavel: 4

Oorknoppen, brilj.

Startprijs 220 EUR

Oorknoppen WG/GG, 750/000, met briljant. Ronde GG zetting met WG binnenrand met daarin een briljant 0.08krt. ø Oorknop 7,2 mm. ca 2,7 gr.


Kavel: 5

Ring, 10 brilj. + citiren

Startprijs 325 EUR

Ring, GG, 585/000, met diamanten en citrien. De bloemmotief, deels gematteerd, met in het midden een citrien, ø 3,5. Om de citrien zitten 5 WG blaadjes, allen bezet met kleine briljanten. ca 7 gr. ø 4...


Kavel: 6

Parel/Citrien collier

Resultaat: 325 EUR

Collier, parels met citrien. Parelcollier, zoetwater en cultive, ø 7 mm, met om de 2 parels een gefacetteerde citrien, 2,5x5mm. In het midden van het collier hangt een goud op zilveren hanger met veel...


Kavel: 7

Gouden ring, aquamarijn

Resultaat: 500 EUR

Ring GG, 585/000, met aquamarijn en briljanten. De strakke forse ring, ca 12 mm breed, heeft een aquamarijn in de vorm van een fantasie triangel. Naast de steen zitten aan weerszijden diverse briljant...


Kavel: 8

Kruis parels

Resultaat: 200 EUR

Kruis, GG 750/000, volledig bezet met zoetwaterpareltjes. 4x3cm. ca 10,2 gr


Kavel: 9

Entouragering GG

Startprijs 700 EUR

Entouragering, GG, 585/000 met briljant. Mooie ronde rozet met daarin 19 briljanten in een mooie kleur en kwaliteit. Totaal ca 0.50 crt. in een GG zetting. ø 52. Cond Nieuw.


Kavel: 10

Oorhangers, diamanten

Startprijs 325 EUR

Goud op zilveren oorhangers met diamanten. Antieke oorhangers met een bloem op het oor en daaronder een hangend fantasie gedeelte. In het totaal ongeveer 100 diamanten, oudslijpsel. Lengte 47 mm.


Kavel: 11

Antieke gouden broche

Startprijs 1.300 EUR

Antieke RG broche, 585/000, Victoriaanse stijl ca 1850. Met 10 diamanten met oud-slijpsel, totaal ca 1,50 crt. W Si/P. Met zwart emaille bewerkingen. Ca 55x50mm. ca 19,1 gr.


Kavel: 12

35-Delig zilv. bestek

Startprijs 750 EUR

Hollands zilveren bestek, 35 delig, 925/000 en 835/000 van diverse zilversmeden. Het bestek bestaat uit 12 tafellepels, 11 tafelvorken ( viertands), 6 dessertlepels en 6 dessertvorken ( drietands). To...


Kavel: 13

Div. zilveren bestek

Startprijs 750 EUR

Holland zilveren, 835/000, bestek bestaande uit 9 tafellepels, 7 tafelvorken, 12 dessertlepels en 11 dessertvorken. Model Haags Lofje. MT: van Kempen en Hooijkaas. Totaal ca 1970 gr. Cond U


Kavel: 14

2x Zilveren couvert

Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U


Kavel: 15

Zilveren vaas

Startprijs 700 EUR

Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...


Kavel: 16

Zilveren bierpul

Resultaat: 1.250 EUR

Mooie antieke zilveren, 800/000,cilindrisch drinkbeker met deksel, op vier bolpoten. Gedreven zilver, binnenzijde geheel en buitenzijde deels verguld. Rondom versierd met putty's en druivenranken en b...


Kavel: 17

Friese brandewijnkom

Startprijs 600 EUR

Antieke zilveren, 835/000, Friese brandewijnkom, met bloemdecoratie en mascerons op de handgrepen. 25x12x7,5cm. ca 193 gr. Cond G


Kavel: 18

Krist. fruitschaal

Resultaat: 220 EUR

Kristallen fruitschaal met amandelslijpsel ø ca.37cm., op fraai bewerkte zilveren, 835/000, voet ø15cm. H.ca.17cm., MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 (mist klein stukje aan de rand)


Kavel: 19

Comfoor met zilver

Resultaat: 180 EUR

Antiek Biedermeier tafelstuk, bestaande uit zilveren, 835/000, handgreep en 2 kristallen coupes op zilveren voet. Het geheel op zwart basement op 4 ivoren bolpootjes. Eind 1800. Lengte 13 cm. Hengselh...


Kavel: 20

Aanbiedschaal zilver

Resultaat: 90 EUR

Zilveren ronde aanbiedschaal, 835/000, ø 16,5cm, op drie bolpootjes. Glad model met 5 schulpen aan de bovenrand. Keur: Buitenlandse werken. ca 98 gr. Cond G


Kavel: 21

Inktstel, zilv. dopjes

Startprijs 250 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...


Kavel: 22

Zilveren schaar

Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren, 835/000, klederdrachtschaar, met bloemmotieven en kettingogen. MT: onbekend. Lengte 16 cm. Cond U


Kavel: 23

Zilveren tafelstandaard

Startprijs 200 EUR

Fraaie 1e gehalte zilveren tafelstandaard met handgreep, opgelegde bloem op de bodem en op zes pootjes. Voorzien van een stel geslepen kristallen zuurpotten met deksel. MT: J.M.van Kempen en Zn,.Voors...


Kavel: 24

Barok dienblad, monogram

Startprijs 1.000 EUR

Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U