Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fles wijn
Resultaat: 600 EUR

Fles rode wijn 1994 Petrus Pomerol Grand Vine. Cond.: G

China verzameling
Resultaat: 325 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken van China. Cond.:R/G

Ets, Wilhelm Witsen
Resultaat: 450 EUR

Willem Witsen (1860 - 1923 Amsterdam), ets op papier, Amsterdamse gracht met boten 32x23cm. Cond.: G

Houtsnede, monogram J.S.
Resultaat: 40 EUR

Monogram J.S. ca. 1920, ingekleurde houtsnede op papier, zilverreigers 18x28cm. Cond.: G

Kastje
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.

Lederen dokterstas
Resultaat: 100 EUR

Grote lederen dokterstas 2e helft 20e eeuw, gemerkt A. (Etienne AIgner?) in uitstekende staat 40x55x30cm. Cond.: G

Grijs album NL
Resultaat: 1.200 EUR

Koninkrijk Nederland, veel zilver Willem II, Willem III, Wilehlmina. Vanaf 1/2 cent t/m 2,5 Gulden. Ruim 70 stuks 2,5 Gulden, 5x zilveren tientje en 16 zilveren guldens Cond.: FR-ZF

Klein Art Deco dressoir
Resultaat: 185 EUR

Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.

Haardscherm
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.

Eef de Weerd, abstract
Resultaat: 300 EUR

Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 150 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R

Klein muntenalbum
Resultaat: 35 EUR

Nederland vanaf 1/2 ct t/m 2.5 gld., brons-nikkel en zilver, tevens wat penningen en buitenland ook zilver. Leuk lot voor starter. Kwaliteit FR+ZFR.

Zakhorloge
Resultaat: 230 EUR

Zakhorloge, GG 585/000. Chablonen watch met centrale secondewijzer. Mist glas. ø 48 mm.

Antieke Blauwtopaas ring
Resultaat: 260 EUR

Antieke Blauwtopaas ring, 375/000, bicolour. In het midden van de ring ziot een gefacetteerde Blauwtopaas, 2,5 crt. Grootte bovenzijde van de ring ø 1,35 cm. ca 2,7 gr. ø 51

Zilv. sigarettenpijpje, parelrand
Resultaat: 55 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U

Zilv. sigarettenpijpje, boot
Resultaat: 65 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje met bottermotief 835/000 MT: vM77 L.: 10,5cm. Cond.: U

Divers zilver
Resultaat: 350 EUR

Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...

5 Chinese kopjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met landschap, zee en boot, gouddecor. Minimale randschade 6xø6,5cm. Cond.: R-G

2 Plateel vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Hollandse Gouda platelen vazen, decor Novada ca. 1920. Schilder B., in goede originele staat 21xø14cm.

Keramieken bloempot
Resultaat: 35 EUR

Grote keramieken bloempot (voorraadpot), Oosters met blauw-groen glazuur 20e eeuw 50xø45cm. Cond.: G

Chinees porseleinen poes
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen poes met fruit- en groentedecor, gemerkt H.K. 5 Dynasty in zeer goede staat 21x12x9cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 150 EUR

25 Delen Schuman Dresden porselein o.a; 2x cakeset, 5x opengewerkte schalen, 1x opengewerkte schaal. Allen met goud- en bloemdecor 18-25cm.

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 700 EUR

Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...

Groen Chinees beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G