Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesigneerd CH. Dijkman
Startprijs 200 EUR

Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M

Koperen stoof + ketel
Startprijs 40 EUR

Koperen stoof 19e eeuw met ketel in goede originele staat 44x30x24cm.

Ketel + onderzetter
Startprijs 20 EUR

Messing ketel met comfoor ca. 1880 met porseleinen houder voor kaarslicht (apart) met landschapsdecor (gelijmd) 32xø18cm. Cond.: G

Bronzen torso
Startprijs 130 EUR

Bronzen vrouwelijke torso 21e eeuw op zwart marmeren voet 37x14x21cm. Cond.: G

M. Burch, brug in Delft
Startprijs 40 EUR

M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G

8 Delen djokja zilver
Startprijs 25 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

Tinnen lepelrek + ketel
Resultaat: 45 EUR

Twee delen tin 19e eeuw, 1x Hollands eiken lepelrek met tinnen lepels en 1x (chocolade)ketel ca. 1800 met stempels en initialen (licht bedeukt en oude restauratie van bodem) 21-46cm. Cond.: R-G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 340 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G

Jugendstil tableau
Startprijs 500 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

5 Djokja kandelaartjes
Resultaat: 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...

6 Diverse figuren
Resultaat: 50 EUR

Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...

Gesigneerd Keus
Startprijs 150 EUR

J. Keus? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met twee koeien 40x50cm. Cond.: R

Konstnär Allan Bondesson
Startprijs 30 EUR

Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U

5 Zilv. dasspelden
Resultaat: 40 EUR

2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...

Schilderij, Veldingen
Startprijs 175 EUR

Gesigneerd Everdingen ca. 1900,. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en figuren 24x18cm. Cond.: G

Hanger en collier zilver
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.

Biedermeier ketel 1860
Startprijs 30 EUR

Hollandse biedermeier messing ketel Holland ca. 1860 zgn. zakketel 24x35xø27cm.

2 Stijgbeugels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G

Divers tin
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G

2x Zilveren couvert
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U

2 Delen tin, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G

Reproductie Rembrandt
Resultaat: 20 EUR

Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G