Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Lot divers zilver: bekertje als jachttrofee, 925/000, sigarettenetui en 3 lepeltjes van divers gehalte. Totaal 164 gr. Cond U

P. Snik, schilderij
Resultaat: 140 EUR

P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G

Eef de Weerd, abstract
Resultaat: 300 EUR

Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.

Parelmoer lepeldoos
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M

Bijbel
Resultaat: 65 EUR

Vroege Duitse bijbel "Biblia das ist die Ganze schrift Alten und neue testaments verdeutlicht durch D. Martin Luther 1701", met gravures van E. Andre Sohn. Originele band (beschadigd) 9x23x36cm. Cond....

Koperen dieblad + div.
Geen vanafprijs

5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G

Tinnen bord
Resultaat: 20 EUR

Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.

7 Kurketrekkers
Resultaat: 20 EUR

Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G

Gong, 3 delen
Resultaat: 20 EUR

3-Delige wandgong ca. 1900 voorstellend een bronzen aap hangend aan een eiken plank, met gong 80x15x19cm. Cond.: G

Was stamper, koper
Geen vanafprijs

Koperen wasstamper "The Swiftsure Liverpool" ca. 1900 in goede originele staat 98xø23cm.

Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm. Cond.: U

Salontafel
Geen vanafprijs

Moderne salontafel met geslepen glazen plaat in goede staat 43x68x110cm. Cond.: G

Tafeltje met lade
Geen vanafprijs

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm. Cond.: G

3 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G

Ronde gelobte schotel
Resultaat: 75 EUR

Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R

Aardewerk fles, vrouw
Geen vanafprijs

Oude porseleinen likeurfles 20e eeuw in de vorm van een vrouw in kledendracht, hoed met kurk 32cm. Cond.: G

6 Beeldjes
Geen vanafprijs

Kavel van 6 porseleinen figuren o.a; Rex Spanje, Tengra en ongemerkt 2e helft 20e eeuw (deel paraplu mist) 16-20cm. Cond.: G

Pors. man en vrouw
Geen vanafprijs

Porseleinen romatisch paar ca. 1980 G.D.R. (Oost Duitsland) 19x19x11cm. Cond.: G

Zilveren lepeltje
Startprijs 10 EUR

Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U

Ring slagmodel donkere steen en zegelringetje
Resultaat: 10 EUR

Ring goud op zilver, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.

6 Horloges
Startprijs 10 EUR

Kavel met 6 horloges 1 heren met lerenband en 5 dames met metalen band.

3 Deel onedel
Startprijs 10 EUR

Kavel: drie delen onedel: een double collier met camee hanger/medaillon, double manchetknopen met grijs parelmoer en een witmetalen collier met zirconia hanger.

Plated fotolijstje
Resultaat: 10 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.