Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1310 Resultaten
Kavel: 3500

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 7.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek ca. 1900. Gesigneerd Dirk ter Haar Amsterdam. Kalender met dag-, datum- en maanstand. Wortelnoten opgelegd korpus van massief eikenhout. De de...


Kavel: 1006

3-Luik icoon 15e eeuw

Resultaat: 4.750 EUR

Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...


Kavel: 3541

Lantaarnklok

Resultaat: 4.000 EUR

18e Eeuwse lantaarnklok met slagwerk, spillegang en grote balans. Klok heeft een wijzer, twee grote en twee kleine gewichten. IJzeren uurwerk. Zeldzaam exemplaar. H.40cm, D.19cm., B19cm.


Kavel: 171

7-Delig servies + 6 lepels/vork

Resultaat: 3.750 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...


Kavel: 1027

Jan Sierhuis

Resultaat: 3.500 EUR

Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G


Kavel: 1026

Jan Sierhuis

Resultaat: 3.000 EUR

Jan Sierhuis 1979 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, compositie 2 figuren 120x100cm. Cond.: G


Kavel: 3501

Pendule met kameel

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame Franse pendule ca. 1870 (kameelpendule), Arabier op een kameel tweekleurig, compositiemetaal, emaille cartouches, originele patina en 8-daags uurwerk. gesigneerd defaut Paris in zeer goede st...


Kavel: 4007

Dressoir

Resultaat: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...


Kavel: 4004

Marquetrie bureau

Resultaat: 2.250 EUR

Hollands mahoniehouten 19e eeuws schrijfbureau, met bijpassende stoel, met prachtig inlegwerk van bloemen, vogels, ranken, vazen etc. Erg bijzonder, geheel rondom ingelegd (zijkanten, voorkant, bovenk...


Kavel: 54

Zilveren servies

Resultaat: 2.200 EUR

Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...


Kavel: 1001

N. Steffelaar, interieur

Resultaat: 2.000 EUR

Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...


Kavel: 1011

Evert Moll, Scheveningen

Resultaat: 2.000 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G


Kavel: 3504

Amsterdams staande klok

Resultaat: 1.800 EUR

Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...


Kavel: 302

Tahitie parelcollier

Resultaat: 1.700 EUR

Verlopend Tahitie parelcollier, met mooie parels ø 11-13mm. Het collier is voorzien van een verborgen sluiting in de parels. Lengte 44,5 cm. ca 85,9 gr.


Kavel: 1018

Vier velden ikoon

Resultaat: 1.500 EUR

Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...


Kavel: 6205

Ivoren beeld, vrouw

Resultaat: 1.500 EUR

Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G


Kavel: 3602

Empire pendule

Resultaat: 1.300 EUR

Vuurvergulde empire pendule ca. 1820 in originele staat (compleet). Wijzers verbogen, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger (1e vergulding) in goede originele staat 41x26x9cm.


Kavel: 16

Zilveren bierpul

Resultaat: 1.250 EUR

Mooie antieke zilveren, 800/000,cilindrisch drinkbeker met deksel, op vier bolpoten. Gedreven zilver, binnenzijde geheel en buitenzijde deels verguld. Rondom versierd met putty's en druivenranken en b...


Kavel: 740

Grijs album NL

Resultaat: 1.200 EUR

Koninkrijk Nederland, veel zilver Willem II, Willem III, Wilehlmina. Vanaf 1/2 cent t/m 2,5 Gulden. Ruim 70 stuks 2,5 Gulden, 5x zilveren tientje en 16 zilveren guldens Cond.: FR-ZF


Kavel: 2004

Scheepskist, 18e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G


Kavel: 700

Chinese munt, hamer&sikkel

Resultaat: 1.100 EUR

Zilveren China dollar 1934 Soviet (Szechuan-Shensei-Soviet) Y513.6


Kavel: 703

Boek Nederland

Resultaat: 1.000 EUR

Muntenalbum Nederland met onder andere; m5ct. 1868 PR, 25ct. 1895 MM schuin, 1/2 Gld. 1909 Cond.: P, diverse jaren gulden ZF. Tevens veel zilver o.a; 10 en 50 Gld. en zilveren penningen.


Kavel: 1012

Echtpaar in dracht

Resultaat: 1.000 EUR

Gustave Flaschoen ( 1868 1940 België), olieverf op linnen, lachende boer en boerin 41x50cm. Cond.: G


Kavel: 3574

Regelateur met brons

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke notenhoutfineer Gustav Becker medaille 'd or drie-gewichten regelateur nr. 282129, ca. 1900, met latoenkoper beslag 130x47x21cm.