Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Benen boedha
Startprijs 15 EUR

Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G

Lampevoet, pors. beeld
Startprijs 15 EUR

Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R

Lamp, edelman
Startprijs 15 EUR

Oude metalen lamp met biosquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R

2 Kastkommen
Startprijs 10 EUR

Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G

Tabouret
Startprijs 25 EUR

Porseleinen tabouret ca. 1900 met twee zeemonsters, gemerkt F.M., haarscheur in glazuur en staarten beschadigd 26x33x12cm. Cond.: R

Dekselvaas + doofpot
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.

3 Vazen
Resultaat: 200 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

Chin. knobbelvaas, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G

3 Imari borden
Startprijs 20 EUR

Drie Japanse (boeren) imari borden 19e eeuw, 2 borden met chip Cond.: R

3 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

3 Chin. pors. kop&schotels
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Wedgwood koekschaal
Startprijs 30 EUR

Wedgwood vierkantige koekschaal, model Edme 23x25cm. Cond.: U

Buffetkast
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Litho
Startprijs 100 EUR

Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G

Schilderij, Frans Manders
Startprijs 150 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G

Parfumflesje
Startprijs 40 EUR

Parfumflesje, zilver, 800/000