Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco klokkenstel
Startprijs 350 EUR

-

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 7.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek ca. 1900. Gesigneerd Dirk ter Haar Amsterdam. Kalender met dag-, datum- en maanstand. Wortelnoten opgelegd korpus van massief eikenhout. De de...

Pendule met kameel
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame Franse pendule ca. 1870 (kameelpendule), Arabier op een kameel tweekleurig, compositiemetaal, emaille cartouches, originele patina en 8-daags uurwerk. gesigneerd defaut Paris in zeer goede st...

Carillion klok 1904-1907
Startprijs 9.500 EUR

Zeldzame staande carrillon klok uit 1907 Jugendstil met zeventien bellen en vijf melodiën o.a. Wilhelmus, God save the King, zie de leliën des velds wij geven Holland nooit, wij willen Holland behoude...

Staande klok, Grunder
Startprijs 1.250 EUR

Duitse notenhoutfineer Grunderzeit staande klok ca. 1880 met L.F.S. uurwerk in uitstekende werkende staat (Fürtwängler), geen fineerschade 230x36x40cm. Cond.: G

Amsterdams staande klok
Resultaat: 1.800 EUR

Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...

Weense regelateur
Resultaat: 500 EUR

Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 3.500 EUR

Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...

Klokkenstel LK
Startprijs 2.000 EUR

Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 700 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 400 EUR

Engels staand horloge 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mahoniehouten kast met intarsia (lichte schades), dag- en secondenaanduiding. mooie originele beschildering op wijzerplaat 200x54x25cm. Cond.: R

Staande klok WM
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Duitse 3-gewichten staande klok met bewerkte eikenhouten kast (blank eiken) met geslepen glas ca. 1920. uurwerk met slagwerk en 8 gongstaven in zeer goede staat 209x60x27cm.

Empire pendule
Startprijs 1.700 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G

Pendulestel, Boulle stijl
Startprijs 700 EUR

Prachtig 3-delige pendulestel ca. 1870 Frankrijk. Wortelnoten met massief bronzen ornamentuur. Compleet en in zeer goede staat met functionerend 8-daags uurwerk 44x24x14cm. en 27x20x11cm.

Friese staartklok
Resultaat: 450 EUR

Prachtige 19e eeuwse Friese staartklok met wekkerfunctie, originele spiegels, mooie beschilderde wijzerplaat en kast. In zeer goede staat 146x40x23cm.

Boulle klokje
Startprijs 500 EUR

Boulle klokje 19e eeuw met schildpad en koperinleg in koperen kast ca. 1800. gesigneerd Amaleric a Geneve met ketting (snek) en zeer gaaf emaille wijzerplaat. Eruit te halen als los zakhorloge. lichte...

Lenzkirch klok
Startprijs 500 EUR

Grote handgestoken tafelklok ca. 1900, rijk bewerkt met rozen en andere bloemsoorten. Uurwerk Lenzkirch 1 million nr. 474890. In zeer goede staat

Klok met herten
Resultaat: 205 EUR

Zeer grote majolica klok ca. 1950 met fazanten en herten. Polychroom glazuur (geweien gelijmd), uurwerk met batterij-functie 96x60x35cm. Cond.: R

Zwart marmeren pendule
Startprijs 1.250 EUR

Grote Franse Louis Seize pendule ca. 1780 van zwart marmer met vuurvergulde bronzen ornamentuur (minimale chips, en stukjes marmer ingelijmd). In originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger...

Pendule ca.1840 brons
Startprijs 550 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule met zwart marmer. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1830. In zeer goede originele staat 44x30x11cm. Cond.: G

Klok, Joris en de draak
Startprijs 650 EUR

Zeldzame grote Franse pendule, voorstellend Joris en de draak ca. 1880 (historisme). Compositie metaal op houten voet met 8-daags uurwerk 62x42x20cm. Cond.: R-G

Friese stoelklok
Resultaat: 220 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 650 EUR

Grote bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 met een romein (mooie vergulding), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in goede staat 55x38x13cm.

Franse kolompendule
Startprijs 550 EUR

Grote Franse kolompendule in uitstekende staat met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vuurvergulde capitellen en slinger. 8-Daags uurwerk, goed functionerend met sleutel ca. 1870 50cm. Cond.: G