Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese munt, hamer&sikkel
Resultaat: 1.100 EUR

Zilveren China dollar 1934 Soviet (Szechuan-Shensei-Soviet) Y513.6

Chinese munt
Resultaat: 650 EUR

1 Dollar China AR. Hunan Rep. 11=1922 provinciaal constitution.Y404

10 Munten Victoria
Resultaat: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

Boek Nederland
Resultaat: 1.000 EUR

Muntenalbum Nederland met onder andere; m5ct. 1868 PR, 25ct. 1895 MM schuin, 1/2 Gld. 1909 Cond.: P, diverse jaren gulden ZF. Tevens veel zilver o.a; 10 en 50 Gld. en zilveren penningen.

Preussen goud
Resultaat: 120 EUR

Duitsland-Preussen Gouden 10 Mark 1873A (3,9820gr.)

Divers briefgeld
Startprijs 30 EUR

Divers papiergeld 1e helft 20e eeuw o.a; China, Holland, Peru, Indonesië, Roemenië, Duitsland etc. Cond.: R-G

2 Penningen NL
Startprijs 100 EUR

1x Zilveren penning President OSVOBOITEL en 1x verzilverde bronzen penning JH. Baars Kon. Wilhelmina

12 Diverse munten
Resultaat: 100 EUR

Twaalf munten zilver/nikkel diverse landen o.a; Denemarken, Servië, Italië, Duitsland, Hongarije, Vaticaan, Nieuw Zeeland, Bolivia Cond.: FR-ZF

30 Munten,
Resultaat: 50 EUR

Lot 30 munten Nederland, Duitsland, België, Frankrijk en Rusland. Diverse kwaliteiten.

Ned. 5ct. 1853 WIII
Startprijs 300 EUR

Nederland 5 cent Willem III 1853 RR. 11.000 Cond.: FR

Ned. 10ct. 1910
Startprijs 140 EUR

Nederland 10 cent 1910 Cond.: FDC en mooie patina.

Ned. 10ct. 1911
Resultaat: 60 EUR

Nederland 10 cent 1911, Cond.: FDC-

2,5G 1854 over 1852
Resultaat: 200 EUR

Nederlandse 2,5 gulden, jaartal 1854 over 8152 Cond.: ZF

2,5G 1932 Grof haar
Startprijs 150 EUR

Nederlandse 2,5 Gulden 1932 Grof haar Cond.: ZF

10 Diverse munten
Resultaat: 130 EUR

Tien zilveren munten o.a; Engeland (2x Crowns 1890), 4x Spanje (5 Pesetas 1875-1890-1892-1898), 4x Tunesië( 2x 10 Francs 1939-1934 en 2x 20 Francs 1934) Cond.: FR-ZF

Stuiver, bonk
Startprijs 50 EUR

Stuiver, bonk 1788 Cylon Galle VOC Cond.: FR

11 Munten 16e/17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Elf munten Hongarije vanaf 1458-1500 Cond.: FR-ZF

12 Diverse munten
Startprijs 110 EUR

Twaalf zilveren munten o.a; Frankrijk, litouwen, Rep. Ceska, Italië, Zweden,Cond.: FR-ZF.

16 Munten
Resultaat: 110 EUR

Zestien zilveren munten; 2x China Prov., 6x Duitsland (1/2 Mark en 1 Mark) en 8x Frankrijk 2 Franc diverse jaren Cond.: FR-ZF

3 Diverse munten
Resultaat: 250 EUR

Drie zilveren munten; 2x Engeland (W III 1696 Crown en G III 1787 Six Pence) en 1x Zeitserland (40 Batzen Bern).

42 Oosterse munten
Resultaat: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

Cassette Lindner
Resultaat: 100 EUR

Cassette Lindner; 14x penningen en euro's (NL en buitenland)

4 Ovale munten met gat
Startprijs 120 EUR

4x Brons-Japan 100 Mon(TempoTsuko) ND: (1835 -1870) Cond.: ZF

3 Oosterse munten
Startprijs 50 EUR

1x China messing 50 cent 1913, 2x tempelgeld (tin-flower 1569-1629)