Twaalf delen antiek/oud cloisonne 1e helft 20e eeuw o.a; blakers, bureauset, spiegel, fotolijst en schaaltje in goede originele staat 11-21cm.
Twee neushoorn hoorns (Rhinoceros Africanus) L. 47.5 cm. en 30.5cm.gewicht 6.17kg. gemonteerd op een ovaal zwart gelakte plank. Met citus beschrijving afgegeven in 1995 .In 1995 was de leeftijd van d...
Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.
Notenhouten Polyphon speeldoos met intarsia en originele messing handvaten (DRGM) ca. 1900. Daarbij een doos met lade en diverse platen in zeer goede staat 17x28x33cm.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G
Decoratief levensgroot metalen harnas op standaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 194cm. Cond.: G
Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Grote aparte empire stijl staande lamp met ronde jardiniere van compositie metaal en guirlandes ca. 1880. In goede originele staa t 195x47x46cm. COnd.: G
Zeldzame 19e eeuwse kerkkandelaar met losse console. Messing 10-lichts neo-gotische stijl, glazen stenen in de console en cloissonee in de kandelaar en console. In goede originele staat. 98x33x33cm.
Grote 50-er jaren doopvont, brons met smeedijzer in zeer goede staat 96xø43cm. Cond.: G
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Grote antieke historisme Hoorn des Overvloeds met engel en vogels. Compositie metaal en vogels in goede originele staat 83x35x40cm.
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...
Grote bronzen plafondlamp in Louis Seize stijl, bewerkt met grote facetgeslepen glazen kap 4-lichts. In zeer goede staat 95x60x57cm.
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Grote 19e eeuwse Chinese cloisonne bloempot, zeer gedetailleerd rondom met diverse draken, mooie kwaliteit (1 deukje) 32xø45cm. Cond.: G
Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G
Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat
Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm. Cond.: G
Antiek carrousselpaard ca. 1900, compleet met beugels en originele steunen. In goede originele staat 80x85x55cm.
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm.
Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.
Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G
Grote Art Deco tafelopzet ca. 1920 met glazen schaal en 3 jongelingen als voet. Geheel staand op gestijleerde sokkel. gesigneerd Mousin. Compositie metaal 30xø31cm. Cond.: G
Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm. Cond.: G
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oud emaille reclamebord uit 1958, Bierredam Blonde et Brune des Moines in goede originele staat 150x47cm.
Antiek emaille reclamebord, Singer naaimchienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgbeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R
Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .
Kerkelijke 19e eeuwse messing kaarskandelaar in renaissance stijl 51x21x22cm. Cond.: G
Oud 6-kantig dekseldoosje ca. 1930 belijmd met parelmoer. Geheel staand op 4 koperen bolpootjes in zeer goede staat 5,5x11x12cm. Cond.: G
Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm. Cond.: G
Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G
Compositie metalen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een aap 45x27x19cm. Cond.: G
Processielamp 19e eeuw, goudkleurig beschilderd metaal in goede originele staat 77x22x19cm.
Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.
Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G
Decoratieve houten beschilderde carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.
Bronzen wandspiegel met kandelaren ca. 1880 met bloemdecor, vernikkeld in goede staat 58x51x22cm. Cond.: G