Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel postfrisse zegels
Startprijs 50 EUR

Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G

Album Ned. Nieuw Guinea
Startprijs 40 EUR

Postzegelalbum Ned. Nieuw Guinea compleet met Untea

China verzameling
Resultaat: 325 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken van China. Cond.:R/G

Postzegelalbum Polen
Startprijs 30 EUR

Postzegelalbum Polenmet ca. 1700 verschillende zegels, gestempeld.

Kavel vooroorlogse zegels
Resultaat: 90 EUR

Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R

Postzegelalbum Slowakije
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.

Postzegels NL Davos III
Startprijs 100 EUR

Hollands Davos postzegelalbum deel lll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G

Postzegels NL Davo II
Startprijs 60 EUR

Hollands Davos postzegelalbum deel ll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G

Postzegelalbum Hongarije
Startprijs 30 EUR

Postzegelalbum Hongarije met ca. 1600 verschillende postzegels, gestempeld.

2 Postzegelboeken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G

Postzegelalbum Japan
Startprijs 30 EUR

Postzegelalbum Japan met ca. 1600 verschillende postzegels.

4 Postzegelboeken
Resultaat: 40 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G

Postzegelalbum Roemenië
Startprijs 30 EUR

Postzegelalbum Roemenië met ca. 1650 verschillende postzegels.

2 Albums o.a; Ned. koloniën
Resultaat: 100 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken met hoofdzakelijk Nederlandse-Koloniën, Nederland, Duitsland etc. Cond.:R

Postzegelalbum Scandenavië
Resultaat: 40 EUR

Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.

Postzegelalbum DDR
Startprijs 35 EUR

Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.

Postzegelalbum DDR
Resultaat: 35 EUR

Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.

Postzegelalbum Nederland
Startprijs 150 EUR

Postzegelalbum collectie Nederland. Cataloguswaarde ca. 2000 euro.

Postzegelalbum NL postfris
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Nederland postfris, cataloguswaarde ca. 200 euro.

Postzegelalbum Suriname
Resultaat: 45 EUR

Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.

Postzegelalbum Wereldblokken
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum wereldblokken met ca. 300 verschillende postzegels.

Postzegelalbum + Gouden zegel
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Engelse Kanaal-eilanden en een gouden zegel van de blauwe Mauritius. "Raritäten in Gold, die blauwe Mauritius".

Diverse kaarten
Resultaat: 40 EUR

Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.

Verz. NL. 5 albums
Resultaat: 155 EUR

Verzameling Nederlandse postzegels, boeken I, II, III, IV en 2000-1 met een diverse postzegels Cond.: G