Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits berglandschap
Startprijs 100 EUR

-

Jan Cremer,
Startprijs 2.500 EUR

Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G

N. Steffelaar, interieur
Resultaat: 2.000 EUR

Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...

Klaas Bernink, boederij
Resultaat: 725 EUR

Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, boerderij 40x50cm. Cond.: G

Klaas Bernink, Zaanse schans
Resultaat: 750 EUR

Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, De Zaanse Schans 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, A.J. Zwart
Startprijs 1.000 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR

A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G

3-Luik icoon 15e eeuw
Resultaat: 4.750 EUR

Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...

Schilderij houtsnip
Resultaat: 300 EUR

Alan M. Hunt 1979 (bekende wildlife schilder in U.K.), gouache op papier, houtsnip 28x23cm. Cond.: G

Xeno Munninghof
Resultaat: 375 EUR

Xeno Munninghoff (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op linnene, winters landschap met boerderij 65x45cm. Cond.: G

Harry Maas
Startprijs 500 EUR

Harry Maas (Nederweert 1906 - 1982), olieverf op paneel, 2 meisjes aan de waterkant 30x40cm. Cond.: G

Gerard de Lairesse
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat, doek ...

Evert Moll, Scheveningen
Resultaat: 2.000 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G

Echtpaar in dracht
Resultaat: 1.000 EUR

Gustave Flaschoen ( 1868 1940 België), olieverf op linnen, lachende boer en boerin 41x50cm. Cond.: G

Jan Gierveld
Startprijs 750 EUR

Jan Gierveld, Wierden 1935-2005, olieverf op linnen, Bosgezicht met pad. 110x80 cm., Cond.:G

Louis Apol, riviergezicht
Startprijs 2.000 EUR

Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G

Theophile de Bock
Startprijs 100 EUR

Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje Cond.: R

L.B. Lieftinck, landschap
Startprijs 75 EUR

L.B. Lieftink ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met bomen 61x41cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Startprijs 1.000 EUR

Klaas Bernink, 1977, Acryl op linnen, korenschoven bij Giethoorn, 50x40cm., Cond.:G

Vier velden ikoon
Resultaat: 1.500 EUR

Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...

Hulshoff Poll
Resultaat: 150 EUR

Albertus Gerhard Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, boerderij bij avond 65x80cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR

Fedor van Kregten ( 1871 Diever - 1937 Den haag), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij avond 87x60cm. Cond.: G

Schilderij, Ype Wenning
Startprijs 550 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje bij Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G

2 Schilderijen, Russisch
Startprijs 40 EUR

Twee schilderijen van Yakovleva Veronica (Russische School), olieverf op linnen, landschappen 27x20cm. en 29x20cm. Cond.: G