Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

35-Delig zilv. bestek
Startprijs 750 EUR

Hollands zilveren bestek, 35 delig, 925/000 en 835/000 van diverse zilversmeden. Het bestek bestaat uit 12 tafellepels, 11 tafelvorken ( viertands), 6 dessertlepels en 6 dessertvorken ( drietands). To...

Div. zilveren bestek
Startprijs 750 EUR

Holland zilveren, 835/000, bestek bestaande uit 9 tafellepels, 7 tafelvorken, 12 dessertlepels en 11 dessertvorken. Model Haags Lofje. MT: van Kempen en Hooijkaas. Totaal ca 1970 gr. Cond U

2x Zilveren couvert
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U

Zilveren vaas
Startprijs 700 EUR

Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...

Zilveren bierpul
Resultaat: 1.250 EUR

Mooie antieke zilveren, 800/000,cilindrisch drinkbeker met deksel, op vier bolpoten. Gedreven zilver, binnenzijde geheel en buitenzijde deels verguld. Rondom versierd met putty's en druivenranken en b...

Friese brandewijnkom
Startprijs 600 EUR

Antieke zilveren, 835/000, Friese brandewijnkom, met bloemdecoratie en mascerons op de handgrepen. 25x12x7,5cm. ca 193 gr. Cond G

Krist. fruitschaal
Resultaat: 220 EUR

Kristallen fruitschaal met amandelslijpsel ø ca.37cm., op fraai bewerkte zilveren, 835/000, voet ø15cm. H.ca.17cm., MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 (mist klein stukje aan de rand)

Comfoor met zilver
Resultaat: 180 EUR

Antiek Biedermeier tafelstuk, bestaande uit zilveren, 835/000, handgreep en 2 kristallen coupes op zilveren voet. Het geheel op zwart basement op 4 ivoren bolpootjes. Eind 1800. Lengte 13 cm. Hengselh...

Aanbiedschaal zilver
Resultaat: 90 EUR

Zilveren ronde aanbiedschaal, 835/000, ø 16,5cm, op drie bolpootjes. Glad model met 5 schulpen aan de bovenrand. Keur: Buitenlandse werken. ca 98 gr. Cond G

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 250 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...

Zilveren schaar
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren, 835/000, klederdrachtschaar, met bloemmotieven en kettingogen. MT: onbekend. Lengte 16 cm. Cond U

Zilveren tafelstandaard
Startprijs 200 EUR

Fraaie 1e gehalte zilveren tafelstandaard met handgreep, opgelegde bloem op de bodem en op zes pootjes. Voorzien van een stel geslepen kristallen zuurpotten met deksel. MT: J.M.van Kempen en Zn,.Voors...

Barok dienblad, monogram
Startprijs 1.000 EUR

Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U

2 Russ. zilv. servethouders
Resultaat: 375 EUR

Twee Russisch zilveren geëmailleerde servetringen, met verguld binnenwerk. ø 4,5 cm. ca 69 gr. Cond U

9 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Kavel 9 delen zilver: Taartschep, petit-fourstang, cakeprikker, 3 zuurprikkers, suikerschep, 2 botermesjes. Allen rijkelijk versierd met bleommotieven. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 185 gr. Cond ...

Zilv. odeurflacon
Resultaat: 90 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren kraag en dop. Cond U

Zilv. schaal, blauw kristal
Resultaat: 150 EUR

Mooie blauwkristallen coupe met gouddekoratie op strakke zilveren voet, ø 20 cm. Hoogte 11 cm. Cond U

Hollands mokkaservies
Startprijs 800 EUR

Haags zilveren, 925/000, mokkaservies op zilveren tablet. Grootkeur, 1e helft 1900. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Grootte Mokkakan ca 13 cm. Totaal ca 691 gr. Cond U

Zilv. schaal, blauw kristal
Startprijs 150 EUR

Twee mooie blauw kristallen coupes met gouddekoratie op Hollands zilveren voet met gelobde en versierde uitlopers, voorzien van oud belastingstempel, begin 1900. ø 8 cm. hoogte 11 cm. Cond U

5-Delig zilver bestek
Startprijs 150 EUR

Antiek dienbestek, 5 delig, zilver, 835/000, met opengewerkte bloemmotieven, o.a. olijf- en sardineschepje. MT: onleesbaar. Lengte 14 cm. ca 97 gr. Cond U

Krist. oorkaraf
Startprijs 150 EUR

Antieke geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel, op zilveren voet. Met zilveren kraag, zilveren hals en zilveren stop aan zilveren jasseron ketting. Gehalte 835/000. MT.: J.M.van Kempen en Zn...

Zilveren doos, edelstenen
Startprijs 225 EUR

Zilveren doos met scharnierend deksel met halfedelstenen en filligrainwerk 835/000 (Z2 gekeurd) 9,5x6,5x3cm. Cond.: G

Pelgrim flacon
Startprijs 190 EUR

Oude pelgrimflacon met geurstift, rondom bewerkt met zilveren appliques (vlinders, slangen en florale motieven), bodem van roodkoper H.: 18cm. Cond.: U

Odeurflesje in etui, goud
Resultaat: 130 EUR

Bijzonder mooi en gaaf kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag met glazen stopje. Inclusief etui H.: 9,5cm. Cond.: U