Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloedkoralen set
Resultaat: 1.400 EUR

Set Bloedkoralen: Mooi 3 rij-ig bloedkoraalcollier, ø 6 mm, bevestigd aan mooie GG 585/000 ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een bloedkoraal. Lengte collier 37 cm. Bijpassende armband van dez...

Armband, GG/WG, briljant
Startprijs 600 EUR

Armband, GG/WG, 585/000. Slavenarmband met in het midden een geknoopte bewerking met 5 rijen met briljanten, ca 0.30 crt. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheid. ca 17,...

Oorknoppen wit saffier
Startprijs 65 EUR

Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.

Armband, 4-rij bloedkor.
Startprijs 375 EUR

Armband bloedkoraal, 4 rijen, met royale GG, 585/000 sluiting met stenen. Bloedkoralen tonnetjes ø 5,3x6 mm, sluiting 20x25mm. Lengte armband 20 cm

Gouden collier + kruis
Resultaat: 110 EUR

Antiek GG, 585/000, oogjescollier met daaraan een GG, 585/000 fijn bewerkte crusifix, 44x28mm. Lengte 47 cm. ca 5,2 gr

Choker GG briljant
Startprijs 2.500 EUR

Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI en naast de middensteen en aan de randen zitten n...

Rijring GG briljant
Startprijs 800 EUR

Ring GG, 585/000, met 4 rijen met briljanten. Strakke brede ring met vertikale lijnen, aan de bovenzijde 12 rijen met in elke rij 4 briljanten. Totaal ca 1.00 ct.,TW/VVS-VS, ø54 55, ca 5.6 gr.

Creolen, GG met briljant
Resultaat: 780 EUR

Creolen, GG, 585/000 bezet met briljanten. Ovale brede creolen met scharnier en aan de voorzijde pave gezet met briljanten 1.00ct TW/VS-SI. ø 20x9 mm. ca 16.2 gr.

Ring Bloedkoraal
Resultaat: 130 EUR

Ring GG 585/000, met bloedkoraal. Ovale bovenzijde met geschulpte rand. Daarin zit een ovale bloedkoraal, ø 15x 9 mm. ø 52, ca 3.5 gr.

Ring, 5 brilj.
Startprijs 275 EUR

Ring, GG 585/000, met bewerkte kop met 5 briljanten. Aan de kop van de ring zit een soort van knoop waar in het midden de 5 briljanten zijn gezet in een gerhodineerd stukje. ø 55 ca 5,6 gr.

Bloedkoraalcollier, 3 rijen
Startprijs 150 EUR

Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...

Bloedkoralen armband
Startprijs 180 EUR

Armband, bloedkoralen ø3,6 mm, 3 rij-ig met rond GG slot, ø 11,5mm, met bloedkoraal. Lengte 17,5 cm.

Zilveren kandelaar, 5-licht
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...

Broche en hanger ivoor
Resultaat: 35 EUR

Broche en hanger van ivoor in de vorm van een roos.

Zilv. servies + Comfoor
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 350 EUR

Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...

2 Grote kandelaars
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote Hollands zilveren tafelkandelaars op gewelfde voet versierd met acanthus motieven en bewerkte balusters met meanderrand, 835/000, MT.: K.V.L. Stenten, Bergen op Zoom, begin 1900. voet ø 16c...

Zilv. servies op blad
Resultaat: 750 EUR

Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...

Zilveren theeservies
Startprijs 1.200 EUR

Driedelig zilveren theeservies, 835/000, bestaande uit een theekan met deksel en houten handgreep, ca. 622gr., een suikerpot met deksel, ca.503gr. en een melkkan ca. 315gr., deksels met mythologische ...

3-Delig zilv. servies
Resultaat: 325 EUR

Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U

Kristallen tafelset
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...

Zilveren candyschaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U