Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1363 Resultaten
Kavel: 1007

Schilderij, Ton Schulten

Resultaat: 5.500 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U


Kavel: 6046

8 Pors. borden

Resultaat: 3.000 EUR

Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.


Kavel: 6409

6 Chin. kop&schotels

Resultaat: 2.400 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.


Kavel: 1000

Evert Moll

Resultaat: 2.250 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele figuren en schepen 100x50cm. Cond.: G


Kavel: 1009

D.H.W.Filarski

Resultaat: 2.200 EUR

D.H.W. Filarski 1941 ( Amsterdam 1885 - 1964 Zeist, Bergense School), olieverf op linnen, stilleven 64x80cm. Cond.: G


Kavel: 5001

Joris Verdonkschot

Resultaat: 1.950 EUR

Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U


Kavel: 31

Royale ring WG briljant

Resultaat: 1.875 EUR

Mooie ring, WG 750/000, briljant. Mooie royale strakke solitair ring, Rensini, met in het 4 princessen strak tegen elkaar gezet, 4x0.11 crt VSI/TW, in een iets verhoogde zetting, 8x8 mm. Aan weerszij...


Kavel: 5501

Peking glas vaas

Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G


Kavel: 2004

Smeedijzeren geldkist

Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.


Kavel: 1021

Pendant, B. Brouwer

Resultaat: 1.450 EUR

2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G


Kavel: 1

Bloedkoralen set

Resultaat: 1.400 EUR

Set Bloedkoralen: Mooi 3 rij-ig bloedkoraalcollier, ø 6 mm, bevestigd aan mooie GG 585/000 ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een bloedkoraal. Lengte collier 37 cm. Bijpassende armband van dez...


Kavel: 50

Zilveren jacht-teller

Resultaat: 1.400 EUR

Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".


Kavel: 5017

Groot bronzen beeld

Resultaat: 1.350 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.


Kavel: 1417

Ikoon, Maria Trychorusa

Resultaat: 1.300 EUR

Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.


Kavel: 3538

Vuurvergulde pendule

Resultaat: 1.260 EUR

Prachtige grote bronzen met marmeren pendule ca. 1850. Met functionerend 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 52x40x15cm.


Kavel: 1004

Kees Verwey

Resultaat: 1.200 EUR

Kees Verwey '71 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 52x41cm. Cond.: G


Kavel: 4001

Commode met inlegwerk

Resultaat: 1.200 EUR

Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...


Kavel: 5012

Bronzen meisje met ivoor

Resultaat: 1.150 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd en handen op marmeren sokkel, in goede originele staat 11cm.


Kavel: 4501

Groot kleed

Resultaat: 1.100 EUR

Zeer groot prachtig Perzisch tapijt, fijn geknoopt met prachtige blauw-paars tinten. Restauratieplek ca. 20x20cm. Geheel 310x510cm. Cond.: R


Kavel: 15

Zilv. servies + Comfoor

Resultaat: 1.000 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...


Kavel: 3500

Franse Empire pendule

Resultaat: 1.000 EUR

Mooie bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820, Honneur et Patrio. Vergulding is in goede staat. Fucntionerend 8-daags origineel uurwerk met touwtjesslinger 36x30x12cm. Cond.: G


Kavel: 4000

Secretaire, Louis Seize

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is...


Kavel: 78

Hanger GG parel

Resultaat: 950 EUR

Hanger GG 750/000 met briljant en parel. Hanger in de vorm van een pegel met in het GG oog 21 Baquette- diamanten, totaal ca.0.22 crt. en daaronder een mooie witte Zuidzee parel ø 15/16 mm, met veel l...


Kavel: 621

Bloedkoraalcollier 5 rij

Resultaat: 925 EUR

Collier vijf streng bloedkoralen, tonmodel, met GG 585/000 sluiting met filigrain en fraai bewerkte eindstukken. ca 1870. Lengte 36 cm