Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tennisarmband GG
Resultaat: 920 EUR

Tennisarmband GG 585/000 met briljanten. Een armband bestaande uit schakels gemaakt van gladomzettingen, ø 4,6 mm, waarin 40 briljanten ca.1.60 crt.W/SI gezet zijn. Het geheel is flexibel. De armband ...

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U

A.M. Gorter
Resultaat: 900 EUR

Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G

2 Tegels ca. 1920
Resultaat: 900 EUR

Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.

Amsterdamse klok, hangend
Resultaat: 850 EUR

Amsterdamse kortstaartklok 18e eeuw met koperen wijzerplaat en maanstand in eikenhouten kast, gesigneerd Dubois Amsterdam. in zeer goede originele staat 110x31x22cm.

Grote gemberpot
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen voorraad pot met rondom landschaps-decor in goede staat 23xø21cm.

Steiff hertenjong
Resultaat: 800 EUR

Grote Duitse Steiff hertejong. gemerkt met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 55x48x25cm.

Engelse tafelklok
Resultaat: 800 EUR

Grote Engelse tafelklok ca. 1900 met bronzen armaturen. Thomas Green London. Met maanstand endagaanduiding. Gemerkt met een springend hert, patent en 210185. 8-Daags uurwerk met half-uur slag 48x28x1...

Ivoren Chinese man
Resultaat: 800 EUR

Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.

Chinese gele schotel
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Creolen, GG met briljant
Resultaat: 780 EUR

Creolen, GG, 585/000 bezet met briljanten. Ovale brede creolen met scharnier en aan de voorzijde pave gezet met briljanten 1.00ct TW/VS-SI. ø 20x9 mm. ca 16.2 gr.

Zilv. servies op blad
Resultaat: 750 EUR

Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...

Kogelklok, glazen stolp
Resultaat: 750 EUR

Aparte kogelklok van brons met glazen stolp. De klok wordt aangedreven door het rollen van bronzen ballen. Met snek en zwart-marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Functies niet getest, verder in goede staa...

Mahoniehouten partner-desk
Resultaat: 750 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten partner-desk met aan beide zijden 3 lades. Origineel schrijfleer en origineel beslag, koperen monturen en wieltjes aan de poten. In zeer goede originele staat 77x89x...

Bronzen man met slang
Resultaat: 750 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Ivoren okimono
Resultaat: 750 EUR

Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 750 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...

G.F. van Schagen
Resultaat: 700 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere grote Friese staartklok met dubbele kap,Zgn. Burgemeesterklok,met maanstand, wekker en dagaanduiding. Prachtige originele beschildering in goede originele staat ca. 1800. 164x45x27cm.

Empire Trumeaux
Resultaat: 700 EUR

Mahoniefineer empire (Holland) trumeau ca. 1820 van mahoniefineer op eiken en marmeren zuilen met messing capitellen en lade. Origineel beslag. Geheel in goede originele staat (minimale fineerschade) ...

Eiken pastoorskast
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast. Uitneembaar met groot smeedijzeren slot en sleutel. geheel in zeer goede originele staat 214x200x77cm.

Engelse sidetable, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Engelse eikenhouten dressoir/ side table met 3 lades en koperen beslag (later) in goede originele staat 77x187x44cm.

Engels kabinet, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.

Jaap Nieweg
Resultaat: 675 EUR

Jaap Nieweg aug. '40 (Hoogebeintum 1877 - 1955 Amersfoort), olieverf op paneel, fles met bloemen en kleed 32x25cm. Cond.: G