Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Maria met kind
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

9 Glashangertjes
Resultaat: 10 EUR

Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.

Gewichtenblok
Resultaat: 10 EUR

Antiek 5-delig messing gewichtenblok (5 ons, 2 ons, 1 ons, 1 ons en 50 gram) 7x20x5cm. Cond.: G

3 Delen messing
Resultaat: 10 EUR

Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G

Ca. 1300 zegels, CSR
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels CSR, gestempeld.

5x Faller Z spoor accesoires
Resultaat: 10 EUR

Vijf doosjes met accesoires voor Z spoor; 1x 2292 (torenbrug), 2x 2934 (tunnelingangen) en 2x 2908 (pijlers). Alles nieuw in originele verpakking.

Metalen hijskraan
Resultaat: 10 EUR

Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.

2 Blikken auto's
Resultaat: 10 EUR

Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat

Kapstok, zeepaard
Resultaat: 10 EUR

Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G

Bloementafel
Resultaat: 10 EUR

Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.

Holl. soepkom + schotel
Resultaat: 10 EUR

Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G

Bisquit kruisbeeld 1910
Resultaat: 10 EUR

Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.

13 Div. pors. bordjes
Resultaat: 10 EUR

Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...

3 Vazen keramiek
Resultaat: 10 EUR

Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G

9 Satsuma schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Negen kleine satsuma schaaltjes met goud- en figurendecor ca. 1900. 1 Schaaltje met chips 2,5x5,8cm. Cond.: G

Benen boedha
Resultaat: 10 EUR

Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G

Lampevoet, pors. beeld
Resultaat: 10 EUR

Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R

Aardewerken veulentje
Resultaat: 10 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G