Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen putti
Resultaat: 475 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.

Meissen putti
Resultaat: 350 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G

Meissen figuur
Resultaat: 210 EUR

Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R

Jade lelieblad
Resultaat: 200 EUR

Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G

Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 3.000 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Tegeltableau
Startprijs 800 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag tegeltableau bestaande uit 20 tegels. Beschilderd naar een schilderij van Vogel. Voorstelling van landschap met molens en koeien. In goede originele staat 78x62cm. Cond.: G

Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 650 EUR

Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...

Grote pronkvaas
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...

Ivoren Chinese man
Resultaat: 800 EUR

Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.

Ivoren Chinese man
Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelhout en mand met kruiden. Prachtig gedetailleerd en bewerkt. In zeer goede staat 33cm.

Knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G

Ivoren figuur
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G

Ivoren figuur
Resultaat: 400 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeldzaam groot Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel wangli met landschap- en bloemendecor (gelijmd) ø36,6cm. Cond.: M

Tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs

Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R

Delftsbonte koe, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

Delfts blauwe lamp
Resultaat: 160 EUR

Delftsblauwe keramieken schemerlamp met 18e eeuws Delfs blauw keramieken lampenvoet en origineel deksel (gelijmd), 1 chip, verder in originele staat 75x40x50cm. Cond.: R-G

Chin. beeld, celadon
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G