Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.260 EUR

Prachtige grote bronzen met marmeren pendule ca. 1850. Met functionerend 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 52x40x15cm.

Franse Empire pendule
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820, Honneur et Patrio. Vergulding is in goede staat. Fucntionerend 8-daags origineel uurwerk met touwtjesslinger 36x30x12cm. Cond.: G

Amsterdamse klok, hangend
Resultaat: 850 EUR

Amsterdamse kortstaartklok 18e eeuw met koperen wijzerplaat en maanstand in eikenhouten kast, gesigneerd Dubois Amsterdam. in zeer goede originele staat 110x31x22cm.

Engelse tafelklok
Resultaat: 800 EUR

Grote Engelse tafelklok ca. 1900 met bronzen armaturen. Thomas Green London. Met maanstand endagaanduiding. Gemerkt met een springend hert, patent en 210185. 8-Daags uurwerk met half-uur slag 48x28x1...

Kogelklok, glazen stolp
Resultaat: 750 EUR

Aparte kogelklok van brons met glazen stolp. De klok wordt aangedreven door het rollen van bronzen ballen. Met snek en zwart-marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Functies niet getest, verder in goede staa...

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere grote Friese staartklok met dubbele kap,Zgn. Burgemeesterklok,met maanstand, wekker en dagaanduiding. Prachtige originele beschildering in goede originele staat ca. 1800. 164x45x27cm.

Zonne comtoise
Resultaat: 625 EUR

Franse zonne comtoise ca. 1780 Louis Seize. In goede originele staat met peerslinger en bok, werkend met sleutel 38x22x14cm. Cond.: G

Weense regelateur
Resultaat: 340 EUR

Weense gezwart houten 2-gewichten regelateur in originele staat ca. 1860 met decentrale secondenwijzer en originele kroon 116x40x13cm.

Klokkenstel Art Deco
Resultaat: 325 EUR

Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.

Lenzkirch vrijslinger
Resultaat: 300 EUR

Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.

Weense regelateur
Resultaat: 300 EUR

Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.

Grote regelateur
Resultaat: 250 EUR

Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.

Eiken staande klok
Resultaat: 240 EUR

Duitse eikenhouten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.

Warmink klokje
Resultaat: 180 EUR

Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G

Koekkoeks klok
Resultaat: 180 EUR

Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G

Porseleinen klok
Resultaat: 175 EUR

Grote porseleinen pendule met 8-daags Frans uurwerk ca. 1880. Gemerkt A.B. met gouddecor, bloemen en landschapsdecor. Wijzer en slinger missen 39x24x18cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 160 EUR

Franse pendule met marmeren en compositie metalen voet. Gesigneerd Kossowski met 8-daags uurwerk. In goede originele staat 60x30x13cm.

Grunder tafelklok
Resultaat: 160 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met Junghans uurwerk en latoenkoperen beslag. In goede originele staat 41x26x17cm.

Bronzen pendulestel
Resultaat: 160 EUR

Oud bronzen pendulestel 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk. Compleet met sleutel. (1 Kaarshouder is eraf maar er wel bij), 43x35x12cm. en 43x16x16cm. Cond.: R-G

Comtoise zonneklok
Resultaat: 150 EUR

Franse zonne-comtoise ca. 1820 met wekker. J.H. Lucois A Chatenois, in zeer goede originele staat 140x25x13cm.

Klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). In zeer goede originele staat 43x24x15cm. en 43x15x15cm.

Franse pendule
Resultaat: 140 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...

Staande Friese klok
Resultaat: 130 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.

Schildklok
Resultaat: 130 EUR

Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm.