Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire, Louis Seize
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is...

Commode met inlegwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...

Empire Trumeaux
Resultaat: 700 EUR

Mahoniefineer empire (Holland) trumeau ca. 1820 van mahoniefineer op eiken en marmeren zuilen met messing capitellen en lade. Origineel beslag. Geheel in goede originele staat (minimale fineerschade) ...

Vitrine
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Louis Seize 1-deurs vitrinekast met inlegwerk. Rozenhout fineer en satijnhout ca. 1880. Inlegwerk met medaillon en guirlandes, staande op koperen pootjes. Minimale fineerschade 161x76x40cm. ...

Halve maan tafeltje
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Louis Seize halve-maan tafel ca. 1880 met intarsia op de gehele tafel van rozenhout en satijnhout. Roldeurtjes met medaillons en guirlandes ingelegd. geheel staand op koperen pootjes. In ze...

6 Eethoekstoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes prachtige Louis Seize stoelen ca. 1890 met inlegwerk (intarsia). Ronzehout fineer en satijnhout medaillons in de rugleuningen met figurenvoorstellingen. In goede originele staat 94x36x46cm.

Tabernakel secretaire
Startprijs 6.000 EUR

Bijzondere Zuid Duitse 18e eeuwse tabernakel opzet secretaire met prachtig inlegwerk van diverse houtsoorten. Notenhout fineer op grenenhout. In zeer goede originele staat (recentelijk professioneel g...

Beren bank
Startprijs 1.500 EUR

Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.

Hollandse mahonie kast
Startprijs 500 EUR

Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.

Slaapkamer
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame notenhout fineer Jugendstil slaapkamer ca. 1900 bestaande uit; 1x 1-deurskast (uitneembaar) met facetgeslepen spiegel, 2x 1-persoonbed, 1x commode met Jugendstil tegels en spiegelopstand en 2...

Barokkast 1-deur
Startprijs 3.500 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...

Pastoorskast
Startprijs 3.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten fineer pastoorskast, in uitstekende staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd, staande op grote originele bolpoten. 205x75x182cm.

4 Stoelen ca. 1760
Startprijs 350 EUR

Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.

Biedermeier secretaire
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Duitse biedermeier secretaire ca. 1830. Mahoniehout op grenen en eiken. Vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd met volle zuilen en fijngesneden capitellen. Losse opzet met lade en snijwer...

Kersen tafel
Resultaat: 160 EUR

Massief kersenhouten eettafel 20e eeuw in 18e eeuwse stijl. Mooie kwaliteit in goede staat 75x180x89cm.

Pallisander houten eethoek
Startprijs 800 EUR

Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.

Mahoniehouten partner-desk
Resultaat: 750 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten partner-desk met aan beide zijden 3 lades. Origineel schrijfleer en origineel beslag, koperen monturen en wieltjes aan de poten. In zeer goede originele staat 77x89x...

Piano
Startprijs 200 EUR

Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.

Gestoken kast, Danzinger
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale eikenhouten Danziger kast in neo-ranaissance stijl ca. 1900, met prachtige gebeeldhouwde figuren, getorste zuilen, ranken en leeuwekoppen, groot beslag, zware bolpoten, cherubijnen. In ui...

Gestoken stoel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame vooroorlogse Indonesische opengewerkte houten stoel met geweldig snijwerk van paradijsvogels, leeuwen, bloemen, etc. (Stukje snijwerk mist van 4cm.). Verder in goede originele staat 94x71x73c...

Eiken pastoorskast
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast. Uitneembaar met groot smeedijzeren slot en sleutel. geheel in zeer goede originele staat 214x200x77cm.

Mahonie secretaire ca. 1800
Startprijs 1.800 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehout fineer Louis-Quinze gebogen cilinderbureau, met bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en hand gepolitoerd, binnenleven met gefineerde lades met bandintar...

Engelse sidetable, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Engelse eikenhouten dressoir/ side table met 3 lades en koperen beslag (later) in goede originele staat 77x187x44cm.

Engels kabinet, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.