Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode met inlegwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...

Secretaire, Louis Seize
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is...

Mahoniehouten partner-desk
Resultaat: 750 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten partner-desk met aan beide zijden 3 lades. Origineel schrijfleer en origineel beslag, koperen monturen en wieltjes aan de poten. In zeer goede originele staat 77x89x...

Empire Trumeaux
Resultaat: 700 EUR

Mahoniefineer empire (Holland) trumeau ca. 1820 van mahoniefineer op eiken en marmeren zuilen met messing capitellen en lade. Origineel beslag. Geheel in goede originele staat (minimale fineerschade) ...

Eiken pastoorskast
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast. Uitneembaar met groot smeedijzeren slot en sleutel. geheel in zeer goede originele staat 214x200x77cm.

Engelse sidetable, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Engelse eikenhouten dressoir/ side table met 3 lades en koperen beslag (later) in goede originele staat 77x187x44cm.

Engels kabinet, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.

Gothise eikenhouten kist
Resultaat: 500 EUR

Gothische eikenhouten kist 16e/17e eeuw met origineel slot. In goede originele staat 70x154x68cm.

Kabinet
Resultaat: 500 EUR

Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm.

Zeldzame kinderstoel ca. 1820
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Vitrinekast, 6-kantig
Resultaat: 425 EUR

Mooie 6-kantige vitrinekast ca. 1980 van teakhout met panelen en rondom facetgeslepen glas. In zeer goede staat 190x63x70cm.

Tafel, R. Dubarry
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.

Deco stijl wandtafel
Resultaat: 400 EUR

Oude Art Nouveau stijl wandtafel 2e helft 20e eeuw met bronzen montuur in goede originele staat 84x110x37cm.

Muntenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote oude munten-verzamelaarskast met 200 mahoniehouten lades (elke lade gestoffeerd) en twee deuren (afsluitbaar). 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 214x120x40cm.

Franse vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Franse vitrinekast ca. 1880 met originele beschildering en volle zuilen met capitellen, snijwerk en facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 165x70x43cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame vooroorlogse Indonesische opengewerkte houten stoel met geweldig snijwerk van paradijsvogels, leeuwen, bloemen, etc. (Stukje snijwerk mist van 4cm.). Verder in goede originele staat 94x71x73c...

Eiken commode ca. 1800
Resultaat: 350 EUR

Engelse eikenhouten 4-laden commode met origineel bronsbeslag 18e eeuw. In goede originele staat 84x86x34cm.

Hangvitrine, 18e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Mooie 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine in zeer goede originele staat 89x82x27cm.

Tafel + 6 stoelen
Resultaat: 280 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.

Bureaustoel
Resultaat: 260 EUR

Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.

Grote rococo spiegel
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G

Vitrinekast met kuif
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 240 EUR

Notenhouten met wortelnoten fineer naaitafel (zonder binnenwerk) ca. 1870, gerestaureerd 69x52x37cm. Cond.: G