Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stolp glas
Resultaat: 60 EUR

Kristallen stolpje met Hollands zilveren knop met parelrand afgewerkt 835/000, H.12xø10cm., Cond.:U

Kavel postfrisse zegels
Startprijs 30 EUR

Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G

Groot kristallen servies
Resultaat: 425 EUR

Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G

Peking glas vaas
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Startprijs 250 EUR

Jugendstil beschilderde glazen bolfles met bloemendecor, deels 2-dimensionaal opgewerkt en gouddecor ca. 1900. In goede originele staat 40xø27cm.

3 Schalen
Startprijs 80 EUR

Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø23cm. Cond.: G 1 bord met chip.

9 Schalen
Startprijs 180 EUR

Negen kleine dessertborden Lalique Frankrijk 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø16cm. Cond.: G

Karaf met 5 glazen
Startprijs 100 EUR

Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G

Lalique aansteker
Resultaat: 85 EUR

Oude Lalique glazen tafelaansteker in goede originele staat 8xø7cm. Cond.: G

Glas-In-Lood venster
Resultaat: 100 EUR

Prachtig gebrandschilderd glas-in-lood venster, Plechelmus kerk? met figuren en putti, 1887-1995 Twentse matth passi 59x41cm. Cond.: G

Rode karaf + 6 glazen
Resultaat: 125 EUR

Kristallen robijnrode likeurset (7-delig) ca. 1890; karaf en 6 glazen, gegraveerd met rocailles. 1 Glas chip van de voet af, verder goed 11-22cm. Cond.: G

Blauwe strooier + doos
Resultaat: 65 EUR

Twee delen antiek blauw geslepen kristal; 1x dekseldoos en 1x suikerstrooier (chips binnenrand) 12-16cm.

Lalique asbak
Startprijs 80 EUR

Oude Lalique glazen asbak met driemaster afgebeeld, 2 minimale chips 3xø17cm. Cond.: R

2 Champagneglazen Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G

Kroonluchter, Boheems kristal
Resultaat: 275 EUR

Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G

Set Copier Leerdam
Resultaat: 60 EUR

Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.

Divers waaierkristal
Resultaat: 50 EUR

Kavels divers antiek kristal (waaierkristal). 21 Delen o.a; 2 schalen, 4 onderzetters, 12 messenleggers en 3 vaasjes, minimale chips Cond.: R-G

Glazen vaas met tin
Startprijs 150 EUR

Oude glazen vaas met tin (belijmd) 1e helft 20e eeuw 20xø20cm. Cond.: G

Menageset, auto
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere zesdelige menageset met diamantslijpsel. Bestaande uit zout- en peperstrooier, mosterdpotje en stel olie- en azijnkarafjes met stop. Het geheel in een glazenhouder in de vorm van een auto. ...

Gekleurd kristal
Startprijs 40 EUR

Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G

Fles, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.

6 Karaffen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse karaffen (6x) 20e eeuw, 1 zonder stop. Geslepen of gegraveerd 20-38cm. Cond.: R-G

Divers glaswerk
Startprijs 10 EUR

Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G