Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Ton Schulten
Resultaat: 5.500 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U

Evert Moll
Resultaat: 2.250 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele figuren en schepen 100x50cm. Cond.: G

D.H.W.Filarski
Resultaat: 2.200 EUR

D.H.W. Filarski 1941 ( Amsterdam 1885 - 1964 Zeist, Bergense School), olieverf op linnen, stilleven 64x80cm. Cond.: G

Pendant, B. Brouwer
Resultaat: 1.450 EUR

2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G

Ikoon, Maria Trychorusa
Resultaat: 1.300 EUR

Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.

Kees Verwey
Resultaat: 1.200 EUR

Kees Verwey '71 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 52x41cm. Cond.: G

A.M. Gorter
Resultaat: 900 EUR

Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G

G.F. van Schagen
Resultaat: 700 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G

Jaap Nieweg
Resultaat: 675 EUR

Jaap Nieweg aug. '40 (Hoogebeintum 1877 - 1955 Amersfoort), olieverf op paneel, fles met bloemen en kleed 32x25cm. Cond.: G

Acryl, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter (Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met beek en koeien op weiland 56x42cm. Cond.: G

H.P. Koekkoek
Resultaat: 600 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - 1890 Engeland), olieverf op linnen, heidelandschap met pad, schapen, boer en boerin 26x20cm. Cond.: G

Gesign.Corneille vogel/vis
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G

Schilderij, J. v. Delden
Resultaat: 450 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen 40x80cm. Cond.: G

Theo Swagemakers
Resultaat: 390 EUR

Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G

Chris Snijders
Resultaat: 375 EUR

Chris Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, Arabisch dorpsgezicht 35x53cm. Cond.: G

Gesign.E.Dücker
Resultaat: 375 EUR

Gesigneerd E. Dücker, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 53x35cm. Cond.: G

Wim Bos, groot
Resultaat: 350 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Kruseman
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd M. Kruseman (19e eeuw), olieverf op paneel, Hollands landschap met boerderij en figuren 34x27cm. Cond.: G

Jan van Vuuren
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G

W.A. Grondhout, fruitcoupe
Resultaat: 350 EUR

Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G

Dali
Resultaat: 350 EUR

Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G

Monogram M.K. 18
Resultaat: 310 EUR

Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G