Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kandelaar, 5-licht
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...

Zilv. servies + Comfoor
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 350 EUR

Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...

2 Grote kandelaars
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote Hollands zilveren tafelkandelaars op gewelfde voet versierd met acanthus motieven en bewerkte balusters met meanderrand, 835/000, MT.: K.V.L. Stenten, Bergen op Zoom, begin 1900. voet ø 16c...

Zilv. servies op blad
Resultaat: 750 EUR

Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...

Zilveren theeservies
Startprijs 1.200 EUR

Driedelig zilveren theeservies, 835/000, bestaande uit een theekan met deksel en houten handgreep, ca. 622gr., een suikerpot met deksel, ca.503gr. en een melkkan ca. 315gr., deksels met mythologische ...

3-Delig zilv. servies
Resultaat: 325 EUR

Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U

Kristallen tafelset
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...

Zilveren candyschaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 160 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Sterling zilv. jat
Resultaat: 150 EUR

Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U

Kristallen roomstel
Resultaat: 170 EUR

Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...

3 Kandelaars
Startprijs 800 EUR

Drie sterling zilveren kandelaars, Z2 gekeurd, met geprofileerde acht-zijdige voet. Totaal gewicht ca. 857gr., voet ø11x11cm., H. 17cm., Cond.:U

Sigarettenetui emaille 84
Startprijs 1.750 EUR

Schitterend gaaf Russisch geëmailleerd zlveren sigaretten etui met vergulde binnenzijde en amethist op sluitknop, 88 Zolotniks MT.: NO 7.5x10.5x1.5cm., Con d.:U

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 375 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op houten basement, met koperen binnenbak, 835/000. 14x11.5cm., basement 15x11x3.5cm., Cond.:G

Kantonese schaal
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U

Tabakspot met zilver
Resultaat: 150 EUR

Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...

Zilveren 5-delig servies
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren theepot op comfoor met hengselsuikerbak en roomkan op voet met parelranden, 835/000 en 925/000. Theepot H.15cm., ca. 1295 gr., Cond.:U

Zilveren koektrommel NL
Startprijs 800 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...

Dienblad + Servies
Startprijs 2.250 EUR

Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U