Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1549 Resultaten
Kavel: 1017

Otto Eerelman, paardenstal

Resultaat: 9.000 EUR

Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G


Kavel: 4007

Biedermeier secretaire

Resultaat: 4.250 EUR

Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...


Kavel: 3531

Wing klok

Resultaat: 3.300 EUR

Schitterende 18e eeuwse Engelse Wings-Lantaarnklok, gesigneerd Thomas Knighton at the Loathburg in fecit (Knighton). Met anker als slinger en eikenhouten bok. In zeer goede originele staat 35x29x14cm....


Kavel: 1043

Jan Gerrit Jordens

Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G


Kavel: 1044

Jan Gerrit Jordens

Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G


Kavel: 5002

Bronzen beeld, Jan te Wierik

Resultaat: 1.880 EUR

Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.


Kavel: 138

Sigarettenetui, emaille

Resultaat: 1.850 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U


Kavel: 6296

Blauwe vaas, Fam Rose

Resultaat: 1.850 EUR

Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G


Kavel: 128

Choker WG entourage

Resultaat: 1.800 EUR

Choker, WG 585/000, met briljant. Gematteerd visgraatcollier met in het midden een grote briljanten entouragehanger, ø 17 mm,, 1x 0.45 crt, 8x0.05crt en16x0.03 crt. De hanger zit met 2 briljanten, 2x0...


Kavel: 3591

Empire pendule 1820

Resultaat: 1.750 EUR

Grote bronzen vuurvergulde empire pendule met Diana, eerste vergulding (geen beschadigingen), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1820. in uitstekende staat 56x40x15cm.


Kavel: 1007

Aris Knikker, Utrecht

Resultaat: 1.700 EUR

Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G


Kavel: 1131

Schilderij, Duitse expressionist

Resultaat: 1.700 EUR

Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R


Kavel: 3503

Klok met putti

Resultaat: 1.600 EUR

Zware bronzen vuurvergulde pendule met putti in 18e eeuwse stijl met 8-daags Frans uurwerk en veerlsinger ca. 1850. J. Lefebre Fils Paris, in goede originele staat 33x24x17cm.


Kavel: 1

Gouden naaigarnituur

Resultaat: 1.450 EUR

Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...


Kavel: 130

Armband WG briljant

Resultaat: 1.400 EUR

Armband, WG 585/000, met briljant. Armband met visgraatschakel met in het midden een tussenstuk in bloemvorm, bezet met briljanten 1x0.20 crt en 16x0x08 crt in fantasie entourage. In de rand zijn 16 d...


Kavel: 3500

Pendule met figuren

Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame grote Franse antieke pendule ca. 1870 met grote putti, gesigneerd A. Carrier (Brons gepatineerd, compositie metaal). 8-Daags uurwerk en brocot balans. In goede originele staat met zwart marme...


Kavel: 228

Horloge GG Eterna

Resultaat: 1.300 EUR

Elegant horloge GG 585/000, Eterna. Zwaar GG herenhorloge, rechthoekig afgeronde kast, 30x25 mm, met witte wijzerplaat met datum en indexen. Aan de kast zit een zware bewerkte schakelband met klapslui...


Kavel: 1014

Schilderij, dames

Resultaat: 1.300 EUR

V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G


Kavel: 1409

Jan van Vuuren, Elburg

Resultaat: 1.300 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G


Kavel: 4002

Hollands dubbelgebogen kabinet

Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.


Kavel: 3504

Weense klok

Resultaat: 1.200 EUR

Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G


Kavel: 4011

Vitrine

Resultaat: 1.200 EUR

Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...


Kavel: 1062

Schilderij, Ruïne

Resultaat: 1.150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G


Kavel: 403

Antieke WG ring Briljant

Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige antieke prinsessenring WG, 585/000 met briljanten. Langwerpige ring met 3 briljanten, 1x0,25crt en 2x 0.17crt. om de grote briljanten zitten 18 kleine diamanten. Het geheel is van een goede ...