Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Theeservies op tablet
Resultaat: 400 EUR

Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.

Art Deco hanger diamant.
Resultaat: 400 EUR

Prachtige Art Deco hanger WG met diamant. Lange slanke hanger, met onderaan een grote diamant, ca 0.50 crt P, gezet met wat bredere WG rand. Boven de grote diamant zijn diverse kleine diamanten in de ...

Wim Bos, winter
Resultaat: 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G

Evert Moll, Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met figuren
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G

Ikoon, feestdagen
Resultaat: 400 EUR

Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.

Van Trirum
Resultaat: 400 EUR

Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G

5 Objecten voetbal
Resultaat: 400 EUR

Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.

Divan met figuren
Resultaat: 400 EUR

Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G

Gestoken bank
Resultaat: 400 EUR

Grote Oosterse houtgestoken bank 1e helft 20e eeuw met floraal decor in zeer goede staat 117x78x55cm.

2 Bronzen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G

2 Meissen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G

Chinees beeld, boedha
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.

Secretaire
Resultaat: 390 EUR

Duitse Louis Philippe secretaire ca. 1870 van mahoniehout fineer op grenen. Oude restaurarties in redelijke staat (lichte fineerschade) 183x104x83cm.

Bic. Spang
Resultaat: 380 EUR

Spangcollier, WG/GG 585/000. Zeer fraai spangcollier, Omega schakel, met aan een zijde WG en aan een zijde GG. Tweezijdig te dragen, breedte 4 mm. Aan het collier hangt een Barnsteenhanger, peervormig...

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 360 EUR

Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 360 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, vogel
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

5 Kop & schotels
Resultaat: 360 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.

Art Deco hanger
Resultaat: 350 EUR

Art Deco hanger, WG 585/000, met diamanten. Een langwerpige antieke hanger, trapeziumvorm, met in het midden een wat grotere diamant. In de bewerking om de middensteen zitten nog een aantal kleinere d...

Slavenband GG saf/bril.
Resultaat: 350 EUR

Slavenband, GG 585/000, met blauw Saffier en Briljant. Fijne slavenarmband,merk Edel Design, met in het midden een blauw Saffier in een WG zetting, ø 5 mm. Aan een zijde van de blauw Saffier zit in h...

Fedor van Kregten, schapen
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, naakt
Resultaat: 350 EUR

Russische School, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt bij schilderijen 45x31cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 350 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 in zeer goede staat met mooie vergulding. Voorstelling van een vrouw met mand en sikkel in de hand. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger 41x33x9cm.

Tafel met 6 stoelen
Resultaat: 350 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met daarbij 6 antieke eikenhouten stoelen. Leder-look bekleding ca. 1880 en koperen nagels. In zeer goede staat 215x89x72cm. en 91x56x59cm.

Eikenhouten gestoken Kredens
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G

Gouden munt Italië 1817
Resultaat: 340 EUR

Gouden munt Italië-Sardinia 1817, Victorio-Emanuele I Cond.: ZF-

Engels staande klok
Resultaat: 330 EUR

Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en silver-plated wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Eppin...

3 Chin. kop & schotels
Resultaat: 330 EUR

Drie Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900-1920 (gesigneerd) met geisha-decor in goede staat 4,5xø9,5cm.

Schilderij, korenschoven
Resultaat: 325 EUR

Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G

Limoges klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

Oud bronzen klokkenstel in Limoges stijl 2e helft 20e eeuw met F.H.S. Germany 8-daags uurwerk met dubbele bel in zeer goede staat 42x23x11cm. en 59x24x24cm.

Gouden Gulden 1371-1402
Resultaat: 305 EUR

Gouden gulden Gelre-Arnhem, Hertogdom Wilhelm I (1371-1402). Rijnse goudgulden Cond.: FR+

Ring Bloedkoraal
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met grote ovale Bloedkoraal. Ring met bewerkte geschulpte rand waarin een ovaal geslepen Bloedkoraal zit, ø 20x12mm. ca 7,8 gr. ø 56

Zilveren doosje
Resultaat: 300 EUR

Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...

Zilv. visbestek + visschep
Resultaat: 300 EUR

Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U

Antiek collier diamant parels
Resultaat: 300 EUR

Antieke Choker, GG 585/000 met goud op zilveren middenstuk.Late jugendstil choker, prachtig ontwerp met in het midden een versierd gedeelte met parels en diamantsplinters. Grootte middenstuk ca 8 cm, ...

Gouden 10G 1825B
Resultaat: 300 EUR

Gouden 10 Gulden WIllem I, 1825 B. Cond.: ZF-

Gouden 10G 1830
Resultaat: 300 EUR

Gouden 10 Gulden Willem I, 1830 Utrecht, Cond.: ZF-

Ets M. Bauer, portaal moskee
Resultaat: 300 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G

Ikoon,Christus op de berg
Resultaat: 300 EUR

Russisch icoon 19e eeuw, de verheerlijking van Christus op de berg Tabor. Christus geflankeerd door Moses en Elias. Onder de apostelen Johannes, Petrus en Jacobus. In goede conditie 38x28cm.

Schilderij, boten op zee
Resultaat: 300 EUR

Monogram E.V.M. '80 (Duitse School), olieverf op paneel, kustplaats met boten bij avond 36x22cm. Cond.: G

Fritz Hansen tafel + 6 Ital. stoelen
Resultaat: 300 EUR

Grote moderne eethoek bestaande uit; Fritz Hansen design tafel (201x100x83cm.) en 6 Italiaanse lederen design stoelen (90x50x48cm.). Geheel in zeer goede staat.

Chiffoniere
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.

Buffetkast
Resultaat: 300 EUR

Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.

Boekenkast
Resultaat: 300 EUR

Noord Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1880 Grunderzeit. Uitneembaar met schappen in zeer goede staat 200x158x56cm. Cond.: G

Bronzen saxofonist
Resultaat: 300 EUR

Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.

Ivoren beeld
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke ivoren geisha staand op houten voet, in goede originele staat 30cm.

Porseleinen lamp + kap
Resultaat: 300 EUR

Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G

9 Diverse kopjes
Resultaat: 300 EUR

Interessant kavel van negen 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor. 5 Kopjes met minimale randschade en 4 kopjes goed

3 Kop & Schotels
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels; 1x Imari met landschap- en gouddecor (kopje met haarscheur) 5xø11,3cm., 1x capucijner met bloemdecor (Cond.: G) 4,5xø10cm. en 1x capucijner met ...

Microscoop in kist
Resultaat: 290 EUR

Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 280 EUR

Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...

Jade collier
Resultaat: 280 EUR

Jade collier met groot goud op zilver kruis met diverse stenen. Collier bestaande uit jadekralen met in het midden een groot kruis, 10x5 cm, bezet met diverse kleueren stenen. Tussen de jadekralen zit...

Vergulde kandelaar
Resultaat: 280 EUR

Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.

Grunder tafelklok
Resultaat: 280 EUR

Grote Duitse notenfineer tafelklok ca. 1880 met origineel Pfeilkreuz uurwerk (uurwerk niet getest). In goede originele staat (2 kleine applicaties aan voorzijde missen) 63x38x21cm.

Inktsteen
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 3x36x19cm.

Verguld kannetje, emaille
Resultaat: 275 EUR

Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U

Armband bloedkoraal, 3-rij
Resultaat: 275 EUR

Armband, 3 rijen Bloedkoraal met GG, 585/000 sluiting. Een Armband met mooie bloedkoralen, ø 5mm, 3 rijen bevestigd aan een ovale GG sluiting met in het midden een ovale bloedkoraal. de koralen zijn m...

Friese klok
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie 1e helft 19e eeuw. Originele spiegels en mooie patina. In goede originele staat 137cm.

Hollandse commode, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok-commode met origineel beslag in zeer goede originele staat 79x56x88cm.

Piano
Resultaat: 275 EUR

Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.

Bronzen paard op zandsteen
Resultaat: 275 EUR

Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

Chin. vaas, drakendecor
Resultaat: 275 EUR

Chinees keramieken vaas met cracele glazuur en opgewerkte draken ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 20xø9cm.

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee prachtige grote oude Chinees porseleinen knobbelvazen, gesigneerd met rondom bloesem- en perzikdecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37,3xø21cm.

Ring GG Bloedkoraal
Resultaat: 270 EUR

Ring, GG 585/000, met Bloedkoraal. Grote royale ring met in het midden een ovale Bloedkoraal, 13x9 mm. Om de bloedkoraal zit een opengewerkte rand afgezet met getorst draad en een gladde geschulpte ra...

Schilderij, Eickelberg
Resultaat: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

2 Vergulde kandelaren
Resultaat: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Hollandse mahonie kast
Resultaat: 270 EUR

Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.

Kavel diversen (11x)
Resultaat: 270 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

Bronzen papegaai op tak
Resultaat: 265 EUR

Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G

Horloge, GG Plato
Resultaat: 260 EUR

Dameshorloge, GG, 585/000, met schakelband. Rond horloge, merk PLato, ø 20 mm, voorzien van GG verlopende schakelband. Lengte 18 cm ca 22.7 gr.

WG horloge Eska
Resultaat: 260 EUR

Horloge WG, 585/000, met briljant. Zeer fijn elegant dameshorloge, mechanisch, met WG fijne band. Aan de kast zijn op de band 6 steentjes bevestigd. ca 20,8 gr. Lengte 16,5 cm

Antieke paspop
Resultaat: 260 EUR

Paspop 19e eeuw in goede originele staat 160x35x30cm.

Klokkenstel, bisquit
Resultaat: 260 EUR

Bisquit porseleinen 3-delig klokkenstel (huwelijk) ca. 1900; 1x klok met putti en 8-daags uurwerk (duif gelijmd) 38x22x9cm. en 2x vazen met ramskoppen en bronzen voet (1 voet gelijmd en 1 hoorn top af...

Empire bureau
Resultaat: 260 EUR

Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.

Grote kapstok
Resultaat: 260 EUR

Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.

Chin. houtsnijwerk
Resultaat: 260 EUR

Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...

2 Chin. kop & schotels
Resultaat: 260 EUR

Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen kop en schotels met Chinees landschapsdecor (konijn in landschap). In goede staat 4,5xø9,5cm. Cond.: G

Hanger GG groot briljant
Resultaat: 250 EUR

Grote hanger, GG 585/000 met een diamant in princessslijpsel en 11 briljanten. Royale hanger, 26x16mm, uitlopend model met in het gepolijste gedeelte een princes geslepen diamant en als een zijde be...

2 Krist. dekselcoupes
Resultaat: 250 EUR

Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...

Broche GG robijn parel
Resultaat: 250 EUR

Staafbroche, GG, 585/000, met robijn en parel. staafbroche Art Deco, 40 mm, met Robijnen en Parels om en om gezet in strakke dikke balk. ca 3 gr.

Gouden ring, bloedkor.
Resultaat: 250 EUR

Ring, GG, 585/000 met bloedkoraal. Ovale ring met in het midden een ovale bloedkoraal, 17x9mm. Om de bloedkoraal zit een gegraveerde rand. ø 55

25 Diverse munten
Resultaat: 250 EUR

Kavel van 25 bronzen en zilveren munten o.a; Nederland Provinciaal 2 stuiver en 2 Kreuzer 1807, tevens diverse bronzen rekenpenningen van nederland Provinciaal (16x) Cond.: FR-ZFR

Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, uiterwaarden met wolkenlucht bij avond 72x98cm. Cond.: G

A.M. Gorter, boom
Resultaat: 250 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, oude boom in hersfttooi 23x13cm. Cond.: G

F. Hoos, boerderij met schuur
Resultaat: 250 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, dames met koets
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht bij avondlicht met twee dames 40x50cm. Cond.: G

Frits Goosen, Enkhuizen
Resultaat: 250 EUR

Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G

Verzameling Nederland
Resultaat: 250 EUR

Nederland 1852-1969 collectie gebruikt/ongebruikt/postfris in voordrukalbum, Cataloguswaarde € 4.100,-

Kast
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Hollands Panderbuffet ca. 1880 met zuilen, hekwerk en panelen in goede originele staat 229x140x62cm.

Eiken kist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (slot mist) met panelen en sleevoeten in originele staat 87x147x77cm. Cond.: R-G

Hoekkast
Resultaat: 250 EUR

Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.