Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kop & Schotels
Resultaat: 525 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met als voorstelling 2 figuren op een wandelpad (fijne beschildering), Minimale randschade, 4xø9,3cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

3 Chin. kop & schotels
Resultaat: 330 EUR

Drie Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900-1920 (gesigneerd) met geisha-decor in goede staat 4,5xø9,5cm.

8 Empire schotels
Resultaat: 40 EUR

Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G

Pors. naaldendoosje + doosje
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U

9 Diverse kopjes
Resultaat: 700 EUR

Interessant kavel 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor van landschappen, draken, vogels en bloemen. 1 Kopje met lichte randschade ø7-ø8cm. Cond.: G

3 Pors. beelden
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...

5 Kop & schotels
Resultaat: 360 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.

Blauwe vaas, Fam Rose
Resultaat: 1.850 EUR

Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.

6 Schoteltjes, portret
Resultaat: 130 EUR

Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G

Victoria potten 12x
Resultaat: 30 EUR

Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G

Chinees bord
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.

10 Kop & Schotels
Resultaat: 110 EUR

Tien vooroorlogse bruidsfeest kop&schotels met gouddecor en opschriften, in goede originele staat (minimale chip mogelijk) 9xø15cm.

4 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.

Ravelli giraffe
Resultaat: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

Gemberpot
Resultaat: 180 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Resultaat: 135 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

7 Kopjes + 4 Schotels
Resultaat: 80 EUR

Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G

4 Kop & Schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.

Kavel diversen (11x)
Resultaat: 270 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

Chinees jade figuur
Resultaat: 90 EUR

Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.

Beeld, lezende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R