Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer
Sieraden, Zilver & Verzilverd

18. Oktoberveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
291 Resultaten
Kavel: 6296

Blauwe vaas, Fam Rose

Resultaat: 1.850 EUR

Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G


Kavel: 6419

9 Diverse kopjes

Resultaat: 700 EUR

Interessant kavel 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor van landschappen, draken, vogels en bloemen. 1 Kopje met lichte randschade ø7-ø8cm. Cond.: G


Kavel: 6277

Porseleinen beeld

Resultaat: 690 EUR

Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.


Kavel: 6030

6 Chin. kop & schotels

Resultaat: 650 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.


Kavel: 6121

2 Terracotta's Egypte

Resultaat: 550 EUR

Twee oude Egyptische terracotta figuren (waarschijnlijk 20e eeuw) in goede staat 14cm.


Kavel: 6295

3 Kop & Schotels

Resultaat: 525 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met als voorstelling 2 figuren op een wandelpad (fijne beschildering), Minimale randschade, 4xø9,3cm. Cond.: G


Kavel: 6297

Chin. pors. cachepot

Resultaat: 525 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse bloempot met onderschotel. Handbeschilderd met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 19xø28cm.


Kavel: 6031

4 Borden China

Resultaat: 480 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Roze borden met figuren in landschap. In goede staat ø23cm.


Kavel: 6000

Tegel

Resultaat: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.


Kavel: 6043

6 Kop&Schotels

Resultaat: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G


Kavel: 6249

2 Chinese vazen

Resultaat: 450 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.


Kavel: 6001

Groot Empire servies

Resultaat: 425 EUR

Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...


Kavel: 6102

2 Meissen vazen

Resultaat: 400 EUR

Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G


Kavel: 6357

Chinees beeld, boedha

Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.


Kavel: 6025

2 Rijstkommen, vogel

Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G


Kavel: 6363

5 Kop & schotels

Resultaat: 360 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.


Kavel: 6501

3 Chin. kop & schotels

Resultaat: 330 EUR

Drie Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900-1920 (gesigneerd) met geisha-decor in goede staat 4,5xø9,5cm.


Kavel: 6014

Porseleinen lamp + kap

Resultaat: 300 EUR

Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G


Kavel: 6422

9 Diverse kopjes

Resultaat: 300 EUR

Interessant kavel van negen 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor. 5 Kopjes met minimale randschade en 4 kopjes goed


Kavel: 6475

3 Kop & Schotels

Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels; 1x Imari met landschap- en gouddecor (kopje met haarscheur) 5xø11,3cm., 1x capucijner met bloemdecor (Cond.: G) 4,5xø10cm. en 1x capucijner met ...


Kavel: 6503

Inktsteen

Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 3x36x19cm.


Kavel: 6028

2 Rijstkommen, figuur

Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G


Kavel: 6035

Chin. vaas, drakendecor

Resultaat: 275 EUR

Chinees keramieken vaas met cracele glazuur en opgewerkte draken ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 20xø9cm.


Kavel: 6294

2 Chinese knobbelvazen

Resultaat: 275 EUR

Twee prachtige grote oude Chinees porseleinen knobbelvazen, gesigneerd met rondom bloesem- en perzikdecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37,3xø21cm.