Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel oude treintjes
Resultaat: 200 EUR

Kavel van 6 oude Duitse treinen 2e helft 20e eeuw; 3x Märklin locs (goed), 1x Märklin loc E 6302 groen (goed), 1x Fleischmann (goed) en 1x Märklin rode dieselloc (redelijk) 12-22cm. In redelijk tot go...

Minitrix 12829 koploper
Resultaat: 175 EUR

Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Kato 10-327 "Eurostar"
Resultaat: 170 EUR

Kato 10-327 "eurostar" 8 Car set, Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos.

Doos treinen
Resultaat: 150 EUR

Originele Franse blikken vooroorlogse speelgoedtrein van Eclair Brevete S.G.D.G. ca. 1930. In originele doos en in goede originele staat

Arnold 2336 PTT
Resultaat: 125 EUR

Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Stoom-machine
Resultaat: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Diverse Steiff knuffels
Resultaat: 95 EUR

Diverse oude speelgoeddieren o.a; Steiff 20e eeuw; 1x hond (ongemerkt, waarschijnlijk Steiff), 1x mopshond ongemerkt, 2x hond (gemerkt Steiff), 1x ijsbeer ongemerkt, 1x liggend schaap (ongemerkt), 1x ...

Fleischmann Digital 77420
Resultaat: 90 EUR

Fleischmann Digital 77420, ongebruikt in originele verpakking "N piccolo".

Doos Dinky Toys
Resultaat: 80 EUR

Groot kavel met 96 oude modelauto's van Matchbox (bespeeld) Cond.: R

Vroege Käthe Kruse pop
Resultaat: 78 EUR

Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...

Arnold 2335 PTT
Resultaat: 75 EUR

Arnold 2335 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Diverse schaalmodellen
Resultaat: 70 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.

Div. schildpad poppen
Resultaat: 70 EUR

Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R

Kato 10-382 500
Resultaat: 60 EUR

Kato 10-382 500 series Shinkansen "Nozomi", Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos incl. garantiebewijs en papier.

Minitrix 12827
Resultaat: 60 EUR

Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Pop met stoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G

Hobbytrain SVT Köln 16063
Resultaat: 50 EUR

Hobbytrain SVT Köln 16063, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

THS modelbouw,
Resultaat: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS modelbouw trein
Resultaat: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS Modelbouw, trein
Resultaat: 50 EUR

Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.

Käthe Kruse pop
Resultaat: 40 EUR

Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoenen, 11 juni 1975 in zeer goede originele staat 31cm.

Steiff Pekinees
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.

Diverse Trix rails
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Roco 2408 Loc
Resultaat: 40 EUR

Roco NS 2408 Loc (62799), nieuw in de verpakking. H0-spoor.

Diverse schaalmodellen
Resultaat: 35 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.

9 Roco wagons
Resultaat: 35 EUR

Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.

Diverse trein-onderdelen
Resultaat: 35 EUR

Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...

Diverse schaalmodellen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.

Speelgoed ezel
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.

Arnold 0245 PTT postwagens
Resultaat: 25 EUR

Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.

Minitrix 13629 (2x)
Resultaat: 20 EUR

Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor