Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote pers
Resultaat: 160 EUR

Zeer groot Perzisch handgeknoopt tapijt, creme/blauw/briekrood 250x350cm. Cond.: G

Tapijt
Startprijs 40 EUR

Oud Perzische handgeknoopte kleed in bruin/creme tinten 88x157cm. Cond.: R

Tapijt
Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 314x208cm.

Tapijt
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 190x100cm.

Tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 147x94cm.

Tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzische handgeknoopte kleed in rood/blauw tinten 191x137cm. Cond.: R

Tapijt 350x560cm.
Startprijs 200 EUR

Wollen tapijt in redelijke staat (niet kaal) 350x560cm.

Tapijt
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met zes medaillons in het midden. 128x78cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met diverse medaillons. 120x80cm., Cond.:G

2 Tapijten
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur, in het midden zeven medaillons en de rand met diverse medaillons in vakjes. 75x122cm., Cond.:G

2 Tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee prachtig kleine tapijten handgeknoopt, rood met geel en medaillons 95x63cm., en rood met camel met drie medaillons 94x63cm., Cond.:Nieuwstaat

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rode kleuren, rand met diverse medaillons, 265x185cm., Verkeerd in nieuwstaat.

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud handgeknoopt tapijt, Hamadan, rood-blauw van kleur met bloemmotief. 90x68cm., Cond.:G

Tapijt
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met in het midden vijf medaillons in ruitvorm. 137x79cm.,. Cond.:G

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische lopers (1x briekrood en 1x aardetinten) 100x51cm. en 154x55cm. Cond.: R-G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G

2 Tapijten
Startprijs 35 EUR

Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten beide met medaillons in het midden. 95x62 en 96x62cm., Cond.:G

2 Tapijten
Resultaat: 40 EUR

Twee handgeknoopte Perzische tapijten , een rood kleed met groot uitlopend medaillon met in de rand bloemen, 120x70cm., en een bidkleed met rode en blauw/groene omranding. 97x64cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood met camel kleur in het midden met medaillons en rand met vakverdeling met stermotief. 267x185cm., mCond.G

Tapijt
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/camel van kleur met in het midden medaillons. 191x275cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 80 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt in het midden rood van kleur met medaillons, rand diverse kleuren. 251x159cm.,m Verkeerd in nieuwstaat.

2 Perzische tapijten
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten en rood/blauw 100x62cm. en 93x65cm. Cond.: G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G