Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote pers
Resultaat: 160 EUR

Zeer groot Perzisch handgeknoopt tapijt, creme/blauw/briekrood 250x350cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 140 EUR

Groot oud handgeknoopt Perzisch tapijt van goede kwaliteit, fijn geknoopt met diverse motieven en een medaillon in het midden. 328x224cm.

Pers
Resultaat: 110 EUR

Grote handgeknoopte pers met mooi bloemdecor en een groot medaillon in het midden. 233x335cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 100 EUR

Oud handgeknoopt tapijt (afkomstig uit Iran), Fijn geknoopt met diverse bloemmotieven. 207x310cm.,m Cond.:R/G

Tapijt
Resultaat: 80 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt in het midden rood van kleur met medaillons, rand diverse kleuren. 251x159cm.,m Verkeerd in nieuwstaat.

Tapijt
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 190x100cm.

Gobelin
Resultaat: 60 EUR

Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt rood/blauw 208x255cm. Cond.: R-G

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood met camel kleur in het midden met medaillons en rand met vakverdeling met stermotief. 267x185cm., mCond.G

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rode kleuren, rand met diverse medaillons, 265x185cm., Verkeerd in nieuwstaat.

Perzisch kleed
Resultaat: 55 EUR

Groot meerkleurig Perzisch handgeknoopt tapijt in goede staat 200x300cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 50 EUR

Oud Oosters handgeknoopt Kelim kleed, roodbruin/bruin/oker/creme in goede originele staat 220x137cm.

2 Tapijten
Resultaat: 40 EUR

Twee handgeknoopte Perzische tapijten , een rood kleed met groot uitlopend medaillon met in de rand bloemen, 120x70cm., en een bidkleed met rode en blauw/groene omranding. 97x64cm., Cond.:G

2 Tapijten
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...

Tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 147x94cm.

2 Tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee prachtig kleine tapijten handgeknoopt, rood met geel en medaillons 95x63cm., en rood met camel met drie medaillons 94x63cm., Cond.:Nieuwstaat

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt (roodbruin) 110x160cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud handgeknoopt tapijt, Hamadan, rood-blauw van kleur met bloemmotief. 90x68cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur, in het midden zeven medaillons en de rand met diverse medaillons in vakjes. 75x122cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met diverse medaillons. 120x80cm., Cond.:G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G

Perzische kamelenzak
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Perzische handgeknoopte kamelenzak met porseleinen kralen 108x80cm. Cond.: G

Klein Perz. bidkleedje
Resultaat: 20 EUR

Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G