Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars 18e eeuw (of ouder) in goede staat 29cm.

2 Tiffany lampen
Resultaat: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

Antieke kraankan
Resultaat: 150 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G

2 Albasten vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R

3 Geweren
Resultaat: 140 EUR

Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M

2 Heilige kruizen
Resultaat: 140 EUR

Twee Corpus Christies 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw van been en 1x 19e eeuw van ivoor 17-24cm. Cond.: G

6 Objecten voetbal
Resultaat: 135 EUR

Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...

2 Historisme schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.

2 Thermometers
Resultaat: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Eiken stick barometer
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.

Messing draaiplateau
Resultaat: 125 EUR

Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.

Koffiemolen
Resultaat: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Hal-lampje
Resultaat: 120 EUR

Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.

Cloisonne schaal
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.

Penselenbeker, bamboe
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar, 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G

4 Geweren, reproductie
Resultaat: 120 EUR

Vier decoratieve wapens 20e eeuw bestaande uit een set koppelpistolen en een set voorladers 47-124cm. Cond.: G

2 Delen tin/brons
Resultaat: 120 EUR

Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G

Benen uil, meetlint
Resultaat: 115 EUR

Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.

Koperen haardscherm
Resultaat: 110 EUR

Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.

Hollandse barometer
Resultaat: 110 EUR

Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.

Oude citer
Resultaat: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.

Botermolen
Resultaat: 100 EUR

Antiek boter-karn apparaat "Imperial Quarts Blow Butter Churn, made in England" ca. 1900 in goede originele staat 40x18x18cm.

Hollands lepelrek
Resultaat: 100 EUR

Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.